Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_05_” _липня_ 2016 року № _9_

Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2016-2018 роки

Заслухавши інформацію заступника начальника служби, начальника відділу з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, що залишились без батьківської опіки служби у справах дітей районної державної адміністрації Д. Худзей «Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2016-2018 роки», з метою дотримання чинного законодавства з питання захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника начальника служби, начальника відділу з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, що залишились без батьківської опіки служби у справах дітей районної державної адміністрації Д. Худзей «Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2016-2018 роки» взяти до відома.

2. Службі у справах дітей (Л. Волошин), відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І. Когут):

2.1. Забезпечити неухильне та у повному обсязі виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2016-2018 роки.

2.2. Вжити заходи для цільового та ефективного використання коштів, передбачених районним бюджетом (120 тис. грн.) та бюджетом Новокалинівської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік (120 тис. грн.) для реалізації Програми у 2016 році.

3. Міським, селищному та сільським головам:

3.1. Взяти під особистий контроль питання захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за місцем походження дитини та місцем знаходження майна.

3.2. Забезпечити постановку на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або повернення до нього неможливе, після досягнення ними 16-річного віку, за місцем походження дитини. 

3.3. Передбачити в місцевому бюджеті на 2017 рік кошти на фінансування витрат, пов’язаних з придбанням житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

3.4. Забезпечити виділення земельних ділянок під будівництво житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

3.5. Щоквартально подавати в службу у справах дітей інформацію про наявні житлові об’єкти для придбання дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

4. Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин):

4.1. Дотримуватись виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008р. № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» у частині захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4.2. Забезпечити постійний контроль за постановкою на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або повернення до нього неможливе, після досягнення ними 16-річного віку, за місцем походження дитини.

4.3. Вести облік нерухомого майна та житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та контроль за його збереженням опікунами над майном.

4.4. Забезпечити неухильне додержання законодавства щодо захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4.5. Підготувати до 12 липня 2016 року доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення Колегії, врахувавши пропозиції і зауваження, висловлені під час обговорення.

5. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 

Голова Колегії Микола Фрей

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 92 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua