Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “26” травня 2016 року № _8_

Про підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації з питань надання допомог, пільг та субсидій населенню у 2015 році та І кварталі 2016 року

Заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації Ольги Добрянської про підсумки роботи управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації з питань надання допомог, пільг та субсидій населенню у 2015 році та І кварталі 2016 року, Колегія районної державної адміністрації зазначає, що впродовж звітного періоду в районі здійснювалися заходи, які забезпечили призначення та виплату усіх видів соціальних допомог в тому числі субсидій та надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг пільговим категоріям громадян.

Управління соціального захисту населення є структурним підрозділом Самбірської райдержадміністрації, складається із 3 відділів та 4 секторів  та налічує 32 штатні одиниці.

Основними завданнями управління є: призначення та виплата державних соціальних допомог, компенсацій та інших соціальних виплат, надання пільг, встановлених законодавством; забезпечення у межах повноважень додержання законодавства про працю, пенсійне забезпечення, соціальний захист та соціальне обслуговування інвалідів, пенсіонерів, громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС та ряд інших завдань.

Для більш ефективної роботи управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації Ольги Добрянської про підсумки роботи управління соціального захисту населення Самбірської райдержадміністрації з питань надання допомог, пільг та субсидій населенню у 2015 році та І кварталі 2016 року  взяти до відома.

2. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Добрянська):

2.1. Дотримуватися вимог чинного законодавства щодо соціального захисту малозабезпечених сімей, сімей з дітьми, інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів, інших малозабезпечених верств населення, термінів призначення їм усіх видів соціальних допомог та субсидій.

2.2. Забезпечувати щомісячну, своєчасну та у повному обсязі виплату усіх видів допомог у розмірах, встановлених чинним законодавством, не допускати їх протермінування.

2.3. Здійснювати заходи щодо проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань соціального захисту населення через ЗМІ, місцеве радіомовлення, під час виїзних прийомів. 

2.4. Забезпечувати:

- організацію збору, систематизації і зберігання необхідної інформації щодо загальних відомостей про пільговиків;

- щомісячну звірку інформації, що міститься у реєстрі Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків з відомостями, що надходять від підприємств, організацій, які надають послуги;

- вчасне проведення розрахунків з вищевказаними організаціями, складаючи відповідні реєстри та акти взаємозвірок.

2.5. Дотримуватись внесення у Єдиний державний автоматизований реєстр пільговиків відповідних уточнень у разі визнання такими, що втратили чинність, чи зупинення дій законодавчих актів, на підставі яких пільговики отримують пільги.

2.6. Посилити контроль за доцільністю призначення усіх видів допомог та субсидій шляхом здійснення обстеження матеріально-побутових умов сімей.

2.7. Забезпечити проведення перевірки достовірності інформації про доходи та майновий стан осіб, які звертаються за призначенням державної соціальної допомоги, в тому числі субсидії та осіб, які здійснюють догляд за пристарілим чи інвалідом І групи.

3. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 

 

Голова колегії Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 192 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua