Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “26” _травня_ 2016 року № _7_

Про організацію відпочинку та оздоровлення учнів загальноосвітніх навчальних закладів району влітку 2016 року

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 травня 2016 року № 199, відділом освіти районної державної адміністрації видано наказ від 06 травня 2016 року № 144 «Про організацію відпочинку дітей влітку 2016 року».

З 01 червня 2016 року при 14 середніх загальноосвітніх школах І-ІІІ та І ІІ ступенів району буде організовано відпочинкові групи з 3-х, 4-х годинним перебуванням дітей без харчування.

На базі Рудківської, Ваньовицької, Воютицької, Вощанцівської, Погірцівської, Підгайчиківської СЗШ І-ІІІ ступенів, Кульчицького НВК в період з 01 до 16 червня 2016 року будуть працювати англомовні пришкільні відпочинкові табори. Відпочинком у семи таборах планується охопити 150 учнів, що становитиме 4 % від загальної кількості дітей району, а у відпочинкових групах – 800 дітей, що становитиме 22,5 %.

Впродовж липня-серпня 2016 року вихованці дитячого будинку «Рідний дім» села Корналовичі будуть оздоровлюватись за рахунок спонсорських коштів на оздоровчій базі «Затишне гніздечко» села Гребенів Сколівського району.

Завідувачі дошкільними навчальними закладами забезпечуватимуть санаторний режим харчування вихованців у період з 01 червня до 31 серпня 2016 року.

Заслухавши інформацію головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації Любові Мичковської, з метою створення належних умов для відпочинку дітей в літній канікулярний період 2016 року Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації Любові Мичковської про організацію відпочинку та оздоровлення учнів загальноосвітніх навчальних закладів району влітку 2016 року взяти до відома.

2. Відділу освіти районної державної адміністрації (Т. Курило):

2.1. Забезпечити роботу відпочинкових груп при 14 середніх загальноосвітніх школах І-ІІІ та І-ІІ ступенів в період з 01 до 16 червня 2016 року з 3-х, 4-х годинним перебуванням дітей без організації харчування.

2.2. Організувати роботу пришкільних відпочинкових англомовних таборів на базі Рудківської, Ваньовицької, Воютицької, Вощанцівської, Погірцівської, Підгайчиківської СЗШ І-ІІІ ступенів та Кульчицького НВК у період з 01 до 16 червня з кількістю вихованців не менше 20.

2.3. Забезпечити оздоровлення та відпочинок вихованців дитячого будинку «Рідний дім» с. Корналовичі влітку 2016 року за рахунок спонсорських коштів.

2.4. Створити комісію та провести перевірку готовності відпочинкових англомовних таборів до роботи влітку 2016 року, включивши до її складу в. о. начальника управління Держпродспоживслужби в Самбірському районі В. Лешика, начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Я. Катинського та завідувача Самбірського районного лабораторного відділення ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» (за згодою).

2.5. У визначені терміни до 20 червня, 20 липня, 20 серпня та 20 вересня 2016 року інформувати Департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та районне управління соціального захисту районної державної адміністрації про стан підготовки та хід літнього відпочинку, підсумкову інформацію подати до 01 жовтня. 

2.6. У період з 01 червня до 31 серпня 2016 року забезпечити санаторний режим харчування вихованців дошкільних навчальних закладів.

3. Головному лікарю комунального закладу Самбірська центральна лікарня С. Скірину зобов’язати працівників ФАПів та лікарських амбулаторій проводити заняття з працівниками та вихованцями відпочинкових груп та пришкільних англомовних відпочинкових таборів з питань профілактики інфекційних захворювань та харчових отруєнь, травматизму, утоплення, надання першої долікарської допомоги, здорового способу життя.

4. Рекомендувати керівникам об’єднаних територіальних громад забезпечити належну організацію оздоровлення дітей шкільного та дошкільного віку.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 106 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua