Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_26_” _травня_ 2016 року № _6_

Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2015/16 року та завдання на наступний опалювальний період

Опалювальний період 2015/16 року загалом пройшов успішно, не було довготривалих аварій, а ті що виникали, як правило, ліквідовувались у нормативні терміни. Досвід останніх років, організація та оперативний контроль за виконанням запланованих заходів та прийнятих рішень дають позитивні результати щодо своєчасної підготовки до зими об’єктів життєзабезпечення населених пунктів району.

Заслухавши інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури Алли Войтович та на виконання розпорядження голови Самбірської районної державної адміністрації від 23 травня 2016 року № 217 «Про підготовку до опалювального сезону 2016/17 року», з метою усунення недоліків, що мали місце в попередньому опалювальному сезоні та своєчасної підготовки об’єктів життєзабезпечення населених пунктів району до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури Алли Войтович про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2015/16 року взяти до відома.

2. Рудківському міському голові Івану Лозинському, Ралівському сільському голові Тарасу Андрейку, головному лікарю комунального закладу Самбірська центральна районна лікарня Степану Скірину, начальникові відділу освіти районної державної адміністрації Тарасу Курилу та керівникам об’єднаних територіальних громад:

2.1. Забезпечити в повному обсязі та у встановлені терміни виконання спільного наказу Мінпаливенерго України та Мінжитлокомунгоспу України від 10 грудня 2008 року № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального сезону», звернувши особливу увагу на терміни завершення підготовчих робіт з отриманням акту готовності та оформлення документації для отримання дозволу на пуск газу та інше:

- для об’єктів теплопостачання (котельні, теплотраси) до 25 вересня 2016 року;

- для об’єктів споживача (житлові будинки, будівлі соціальної сфери) до 1 жовтня 2016 року.

2.2. Не допускати порушення встановлених термінів подання відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації звітності за формою ЖКГ-зима щомісячно до 10 і 25 числа впродовж червня-вересня поточного року.

2.3. Відремонтувати оголовки димових та вентиляційних каналів для забезпечення якісної експлуатації.

2.4. Провести перевірку димових та вентиляційних каналів у багатоквартирних житлових будинках та надати акти на чистку каналів.

3. Відділу освіти районної державної адміністрації, комунальному закладу Самбірська центральна районна лікарня, об’єднаним територіальним громадам вжити заходів щодо заготівлі вугілля для бюджетних установ, організацій на осінньо-зимовий період 2016/17 року до 15 жовтня 2016 року з якісними показниками: зольністю до 28 % (при опаленні від котельні) і до 22 % (при  пічному опаленні) та вологістю до 10 %.

4. Рекомендувати Новокалинівському, Рудківському міським та Ралівському сільському головам:

4.1. При внесенні змін до місцевих бюджетів передбачити видатки:

- на виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в зимових умовах;

- на проведення енергетичних аудитів об’єктів житлово-комунального господарства (теплове, водопровідно-каналізаційне господарство, житловий фонд).

4.2. Створити комісії для забезпечення контролю та надання дієвої допомоги у виконанні заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального призначення для роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року.

5. Рудківському ВУЖКГ (І. Колцьо), Ралівському УЖКГ/1 (Р. Качмар), Новокалинівському ВУЖКГ (В. Каркач):

5.1. Постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення стовідсоткової оплати спожитих житлово-комунальних послуг та вжити вичерпних заходів для погашення заборгованості, використовуючи для цього засоби масової інформації, індивідуальні зустрічі, судочинні органи та інше.

5.2. Посилити роботу з реструктуризації заборгованості громадян з оплати житлово-комунальних послуг.

5.3. У відповідності до актів чинного законодавства забезпечити до 01 вересня 2016 року встановлення договірних стосунків між власниками майна, виробниками-надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.

5.4. До початку опалювального сезону привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно-обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.

6. Селищному, сільським, міським головам до 01 жовтня 2016 року укласти угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт у населених пунктах.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса.

 

 

 

Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 111 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua