Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “26” травня 2016 року № _5_

Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2016 рік

Відповідно до ст. 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації», з метою визначення основних напрямів економічного і соціального розвитку району, збереження позитивних тенденцій розвитку, подолання окремих негативних процесів, забезпечення стабільного зростання в реальному секторі економіки та заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Тетяни Курман «Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2016 рік», Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

1. Погодити проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2016 рік.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Т. Курман) провести уточнення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району та подати її на затвердження сесії районної ради.

3. Управлінню статистики у Самбірському районі (І. Ільчишин) забезпечити подання статистичного матеріалу для уточнення Програми соціально-економічного та культурного розвитку району.

4. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно розподілу функціональних обов’язків.

 

Голова Колегії Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 63 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua