Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “21” квітня 2016 року № _4_

Про хід весняно-польових робіт

Заслухавши інформацію начальника управління агропромислового розвитку Миколи Аннича про хід проведення весняно-польових робіт, Колегія Самбірської  районної державної адміністрації зазначає, що в аграрному комплексі є позитивні тенденції до зростання основних економічних та виробничих показників. Районні агроформування в повному обсязі провели обробіток грунту та повністю забезпечені посівним матеріалом, паливно-мастильними матеріалами, мінеральними добривами та засобами захисту рослин. 

З метою активного проведення весняно-посівної компанії, дотримання науково-обгрунтованої технології виробничих процесів у сільському господарстві та забезпечення нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції Колегія Самбірської райдержадміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Миколи Аннича про хід весняно-польових робіт взяти до відома.

2. Управлінню агропромислового розвитку забезпечити виконання всіх організаційних заходів відповідно проектних показників посіву ярих культур в 2016 році.

3. Керівникам агроформувань району максимально мобілізувати всі наявні ресурси для завершення посіву ярих культур та догляду за озимими.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації  Лесю Ленартович.

 

Голова Колегії Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 169 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua