Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_01_” грудня 2015 року № _40_

Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Заслухавши інформацію заступника начальника служби, начальника відділу з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, що залишилися без батьківської опіки служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Д. Худзей «Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», з метою дотримання чинного законодавства з питання захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника начальника служби, начальника відділу з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, що залишилися без батьківської опіки служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Д. Худзей «Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» взяти до відома.

2. Міським, селищному та сільським головам:

2.1. До 15 грудня 2015 року подати в службу у справах дітей інформацію про наявні житлові об’єкти, які можна придбати дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

2.2. Забезпечити постановку на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або повернення до нього неможливе, після досягнення ними 16-річного віку, за місцем походження дитини. 

2.3. Передбачити в місцевому бюджеті на 2016 рік кошти на фінансування витрат, пов’язаних з придбанням житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

2.4. Забезпечити виділення земельних ділянок під будівництво житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

2.5. Взяти під особистий контроль питання захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за місцем походження дитини та місцем знаходження майна.

3. Новокалинівському центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (Е. Хома), Рудківському центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (Т. Курило), Самбірському районному центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді (Г. Міньків) до 05 грудня 2015 року подати у службу у справах дітей районної державної адміністрації списки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою забезпечення їх житлом.

4. Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин):

4.1. Розробити районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2016-2018 роки у Самбірському районі.

4.2. Дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» у частині захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4.3. Забезпечити постійний контроль за постановкою на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або повернення до нього неможливе після досягнення ними 16-річного віку, за місцем походження дитини.

4.4. Вести облік нерухомого майна та житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та контроль за його збереженням опікунами над майном.

4.5. Підготувати впродовж 10 днів доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення колегії районної державної адміністрації, врахувавши пропозиції і зауваження, висловлені під час обговорення.

5. Контроль за виконанням рішення колегії районної державної адміністрації покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 

 

 

Голова колегії Олег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 77 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua