Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_01_” _грудня_ 2015 року № _39_

Про роботу Самбірського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області щодо охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю на території району

Заслухавши інформацію начальника Самбірського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області підполковника Василя Страшівського „Про роботу Самбірського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області щодо охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю на території району”, з метою послаблення дії криміногенних факторів, попередження злочинності серед неповнолітніх, недопущення незаконного обігу зброї, наркотичних засобів та запобігання проявам корупції, колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію начальника Самбірського відділу поліції ГУ НП України у Львівській підполковника Василя Страшівського „Про роботу Самбірського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області щодо охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю на території району” взяти до відома.

2. Самбірському відділу поліції ГУ НП України у Львівській області (В. Страшівський):

2.1. Здійснювати постійний моніторинг скоєння злочинів в громадських місцях, на вулицях. За результатами розробляти графіки та встановлювати маршрути несення служби патрульними нарядами з метою якісного перекриття найбільш уражених злочинами територій. Проводити роз’яснювальну роботу та здійснювати заходи з метою недопущення порушень громадського порядку в ході проведення масових заходів.

2.2. Забезпечити контроль за особами, які перебувають на профілактичних обліках Самбірського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області, зосередивши увагу на тих, які звільнились з місць позбавлення волі.

2.3. Посилити контроль за дотриманням графіків роботи закладів торгівлі та громадського харчування, розташованих поблизу місць масового перебування молоді.

2.4. Постійно здійснювати рейди з метою виявлення фактів самогоноваріння, розповсюдження фальсифікованої алкогольної продукції.

2.5. Активізувати роботу щодо залучення членів громадських формувань з охорони громадського порядку спільно з патрульними нарядами до здійснення правоохоронних заходів.

2.6. Разом з міськими, селищним та сільськими головами забезпечити виконання спільних заходів із забезпечення правопорядку на території Самбірського району інспекторами Самбірського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області та членами громадських формувань з охорони громадського порядку.

2.7. Частіше організовувати зустрічі керівництва Самбірського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області та інспекторів міліції з населенням, трудовими, навчальними колективами для визначення конкретних дій щодо боротьби з порушеннями на підзвітній території та проведення профілактичної роботи.

2.8. Проводити роботу із достроково-звільненими та умовно засудженими в питанні виправлення і ресоціалізації, переорієнтації їх світогляду, а також проведенні індивідуальної, роз’яснювальної, правоохоронної, агітаційної роботи.

2.9. З метою своєчасного виявлення крадіжок металевих виробів приватної і комунальної власності взяти під контроль пункти прийому металобрухту.

2.10. Для зміцнення професійного ядра служби інспекторів поліції визначитись з перспективними працівниками, які перебувають у резерві кадрів на заміщення керівних посад цієї служби та вирішити питання щодо їх направлення на навчання за заочною формою до вищих навчальних закладів МВС України.

3. Самбірському відділу поліції ГУ НП України у Львівській області спільно із відділом освіти районної державної адміністрації (Л. Охріменко), сектором з питань молоді та спорту районної державної адміністрації (В. Лесько) проаналізувати стан та ефективність залучення підлітків та молоді до масових занять фізичною культурою та спортом, проведення систематичних змагань, інших фізкультурно-оздоровчих заходів та здійснити скоординований план дій щодо активізації спортивно-масової роботи серед молоді за місцем проживання, навчання, праці.

4. Міським, селищному, сільським головам району:

4.1. Сприяти покращенню матеріально-технічного забезпечення інспекторів поліції, створювати належні умови для прийому громадян на підлеглих територіях.

4.2. Залучати додаткові сили громадських формувань з охорони громадського порядку для стабілізації та покращення криміногенної ситуації в населених пунктах району та надання практичної допомоги Самбірському відділу поліції ГУ НП України у Львівській області в активізації роботи щодо попередження та розкриття злочинів, розшуку злочинців, що переховуються від правосуддя, наведення належного порядку в громадських місцях.

4.3. Проводити різного роду святкування в населених пунктах і громадських місцях органами місцевого самоврядування до 23:00 год., з метою захисту населення від шкідливого впливу шуму та виконання правил додержання тиші.

5. Головному спеціалісту з питань взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції районної державної адміністрації Василю Кухару:

5.1. З метою більш оперативного реагування працівників поліції на заяви та звернення громадян звернутись з клопотанням до ГУ НП у Львівській області (Д. Загарія) щодо виділення в достатній кількості паливно-мастильних матеріалів для заправки службових автомобілів Самбірського відділу поліції ГУ НП України у Львівській області.

5.2. В термін до 10 грудня 2015 року підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 

 

 

Голова колегії Олег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 50 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua