Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “10” листопада 2015 року № _37_

Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за дев’ять місяців 2015 року та очікуване виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2015 рік

Заслухавши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Терлецької “Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за дев’ять місяців 2015 року та очікуване виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2015 рік», колегія районної державної адміністрації зазначає, що в районі реалізовувались заходи щодо наповнення дохідної частини бюджету, легалізації робочих місць, стабільного функціонування освіти, охорони здоров'я, культури та всіх галузей економіки району. 

Надходження до бюджету району зросли на 46,9 %. 32 органи місцевого самоврядування із 38 виконали план дохідної частини бюджету.

Відповідно до програми реалізації мікропроектів встановлено 231 вікно в бюджетних установах, перекрито дах 4-х шкіл, 3-х народних домів та лікарні в с. Ралівка, встановлено вуличне освітлення в с. Корналовичі, проведено внутрішні роботи народних домів сіл Стрілковичі, Бірчиці, облаштовано кладовище в с. Конюшки-Королівські. 

За кошти місцевого бюджету завершено реконструкцію зовнішнього освітлення в с. Ралівка (освітлено п’ять вулиць протяжністю 3,28 км).

На капітальний та поточний ремонт доріг спрямовано 10,7 млн. грн., на ремонт комунальних доріг – 2,7 млн. грн.

Відновлено міст в с. Сприня, встановлено 4 автобусні зупинки в с. Чуква.

В рамках виконання заходів з енергозбереження у 9-ти школах району встановлено твердопаливні котли.

З метою забезпечення населення товарами і послугами відкрито 9 магазинів, 4 кіоски, 1 автомийку.

Проте, слід зазначити, що на фоні позитивних змін залишається низка проблемних показників та невирішених питань, які впливають на економіку району, зокрема:

- в промисловості – зменшені обсяги реалізованої продукції на 17,2 %;

- в житлово-комунальному господарстві – незважаючи на те, що заборгованість за надані житлово-комунальні послуги до початку року зменшилась на 228,6 тис. грн., вона залишається високою і становить 630,1 тис. грн.; підприємства галузі спрацювали збитково;

- в податково-фінансовій сфері – заборгованість по податкових платежах склала 250,5 тис. грн.

Враховуючи зазначене та з метою сприяння подальшому соціально-економічному розвитку району, усунення недоліків та прискорення вирішення проблем, які стримують ефективність виробництва, а також забезпечення виконання показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Терлецької «Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за дев’ять місяців 2015 року та очікуване виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2015 рік» взяти до відома.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Т. Курман):

2.1. Проводити систематичний аналіз за виконанням основних економічних показників, вчасно виявляти недоліки в забезпеченні виконання показників та вживати конкретних заходів щодо їх ліквідації.

2.2. Забезпечувати постійний контроль за показниками рейтингового оцінювання району.

2.3. Проводити постійний моніторинг за використанням коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку, реалізацією мікропроектів.

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Д. Глухий):

3.1. Вжити заходів щодо оптимізації структури посівних площ під урожай 2016 року. 

3.2. Здійснити заходи щодо стабілізації та нарощування чисельності поголів’я тварин у всіх категоріях господарств.

4. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Добрянська):

4.1. Організувати роботу з роботодавцями, власниками малого та середнього бізнесу в сферах сільського господарства, торгівлі, діяльності готелів та ресторанів і транспортних послуг щодо підвищення рівня офіційної заробітної плати.

4.2. Посилити контроль щодо виявлення найманих працівників, праця яких використовується роботодавцями без належного оформлення. Активізувати діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

5. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації разом з міськрайонним центром зайнятості (І. Тимців) здійснювати щомісячний моніторинг створення нових робочих місць з метою безумовного виконання завдань Програми зайнятості на 2013-2017 роки, відслідковувати процеси вивільнення працівників.

6. Самбірській об’єднаній державній податковій інспекції (М. Білий):

6.1. Провести аналіз тенденцій щодо наповнення дохідної частини та вишукати додаткові джерела надходжень до бюджету, звернувши особливу увагу на необхідність активізації роботи з детінізації економіки та збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб, орендної плати за землю, акцизного податку.

6.2. Вжити заходів щодо скорочення заборгованості з платежів до бюджетів усіх рівнів та скорочення заборгованості суб’єктів господарювання перед бюджетом Пенсійного фонду.

7. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В. Демків):

7.1. Організувати роботу щодо виконання доведених Міністерством фінансів України показників з мобілізації податків, зборів і платежів до місцевих бюджетів на 2015 рік.

7.2. Забезпечити виконання планових показників по доходах місцевих бюджетів, затверджених органами місцевого самоврядування району на 2015 рік. 

8. Рекомендувати органам місцевого самоврядування помісячно проводити ретельний аналіз надходжень до бюджету в розрізі податків та їх платників.

9. Керівникам бюджетних установ і організацій району, органам місцевого самоврядування посилити контроль за дотриманням бюджетної дисципліни, раціональним та ефективним використанням коштів у бюджетних установах.

10. Відділу освіти районної державної адміністрації (Л. Охріменко) взяти під особистий контроль освоєння коштів, виділених для реалізації освітніх проектів. 

11. Органам місцевого самоврядування вжити дієвих заходів щодо:

12.1. Виконання доведених розрахункових показників Мінфіну та затверджених планових показників по доходах місцевих бюджетів.

11.2. Освоєння коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.

11.3. Освоєння коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

12. Новокалинівському ВУЖКГ (В. Каркач), Ралівському УЖКГ (Р. Качмар), Рудківському ВУЖКГ (І. Колцьо) активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо своєчасної сплати боргів за отримані житлово-комунальні послуги.

13. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, органам місцевого самоврядування подати у відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації до 01 грудня 2015 року:

- перелік завдань та заходів для включення в проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2016 рік;

- перелік основних проблемних питань, які потребують вирішення у 2016 році.

14. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації спільно зі структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі забезпечити виконання завдань, визначених Програмою соціально-економічного і культурного розвитку Самбірського району на 2015 рік.

15. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання цього рішення.

16. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

 

Голова колегії Олег Домчак

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 244 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua