Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_10_” листопада 2015 року № _35_

Про завершення комплексу осінньо-польових робіт в агроформуваннях району та хід сівби озимих культур під урожай 2016 року

Заслухавши інформацію заступника начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Миколи Аннича про завершення комплексу осінньо-польових робіт в агроформуваннях району та хід сівби озимих культур під урожай 2016 року, Колегія Самбірської районної державної адміністрації зазначає, що в аграрному секторі району є позитивні тенденції до зростання основних економічних та виробничих показників, нарощування виробництва зернових культур, впровадження в виробництво більшої кількості сільськогосподарських культур та віддачі одиниці площі.

Цього року в агроформуваннях району збір зернових культур становитиме 61,3 тис тонн. Середня врожайність зернових культур в агроформуваннях району складе 50,9 ц/га. Даний показник забезпечили ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» - 58,0 ц/га, ТзОВ «Барком» - 60,4 ц/га та інші господарства, які мають урожайність 40 ц/га та більше. Слід відзначити, що агроформування району суттєво збільшили врожайність зернових культур в порівнянні з минулими роками.

Позитивною тенденцією є те, що великі агрофірми зменшують площі посіву озимого ріпаку, замінюючи їх посівом цукрового буряка та зернових культур, що добре відображається на структурі посівів сільськогосподарських культур.

З метою підтримки позитивних тенденцій розвитку агропромислового комплексу району, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію заступника начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Миколи Аннича про завершення комплексу осінньо-польових робіт в агроформуваннях району та хід сівби озимих культур під урожай 2016 року взяти до відома.

2. Керівникам агроформувань вжити всіх заходів щодо завершення збиральних робіт та виконання прогнозу посівів озимих зернових культур під урожай наступного року.

3. Управлінню агропромислового розвитку (Д. Глухий) провести детальний аналіз економічного стану агроформувань району до кінця 2015 року. 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

Голова Колегії Олег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 101 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua