Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “10” _листопада_ 2015 року № _34_

Про роботу Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 9 місяців 2015 року

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Міньків Галини Богданівни про роботу Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 9 місяців 2015 року, колегія Самбірської районної державної адміністрації зазначає, що Центр здійснює такі заходи: 

1. Проводить раннє виявлення, облік та соціальний супровід сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, і потребують сторонньої допомоги.

2. Здійснює заходи соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, організовує та  надає їм допомогу з урахуванням їхніх потреб.

3. Здійснює заходи соціальної та психологічної адаптації осіб з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою підготовки їх до самостійного життя.

4. Здійснює соціальний супровід прийомних сімей.

5. Проводить роботу та здійснює соціальний супровід осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі та перебувають у складних життєвих обставинах.

6. Проводить профілактичну роботу, з метою попередження насильства та жорстокості поведінки в сім’ях, профілактики торгівлі людьми та недопущення найгірших форм дитячої праці.

7. Проводить інформаційно-просвітницьку роботу серед сімей про соціальні послуги, які надаються відповідно до чинного законодавства.

Для більш ефективної роботи Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію директора Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Про роботу Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» за 9 місяців 2015 року взяти до відома.

2. Самбірському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Г.Міньків):

2.1. Проводити раннє виявлення та облік сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

2.2. Здійснювати заходи  соціальної  та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, організації надання їм допомоги з урахуванням їхніх потреб.

2.3. Здійснювати заходи соціальної та психологічної адаптації осіб з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, з метою підготовки їх до самостійного життя.

2.4. Здійснювати соціальний супровід прийомних сімей та будинків сімейного типу.

2.5. Здійснювати соціальний супровід осіб з інвалідністю, які перебувають в складних життєвих обставинах.

2.6. Здійснювати соціальний супровід осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі та перебувають у складних життєвих обставинах.

2.7. Здійснювати соціальний супровід осіб, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми, залучалися до найгірших форм дитячої  праці.

2.8. Інформувати населення про соціальні послуги, які надаються відповідно до законодавства.

3. У десятиденний термін підготувати проект доручення голови районної  державної адміністрації на виконання даного рішення.

4. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 

 

Голова колегії Олег Домчак

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 126 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua