Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “10” листопада 2015 року № _34_

Про виконання плану заходів в галузі розвитку фізичної культури та молодіжної політики в 2015 році

Заслухавши інформацію завідувача сектору з питань молоді та спорту районної державної адміністрації Василя Леська про виконання плану заходів в галузі розвитку фізичної культури та молодіжної політики в 2015 році, колегія районної державної адміністрації:

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію завідувача сектору з питань молоді та спорту районної державної адміністрації Василя Леська про виконання плану заходів в галузі розвитку фізичної культури та молодіжної політики в 2015 році взяти до відома.

2. ВФСТ «Колос» (Р. Хомин), ДЮСШ відділу освіти районної державної адміністрації (М. Цимбрила) та ДЮСШ «Дністер» (Р. Вапенський):

2.1. Проводити і надалі фізкультурно-оздоровчу та спортивно-масову роботу за місцем проживання населення та в місцях масового відпочинку населення.

2.2. Забезпечити щорічне проведення районних спартакіад, змагань, турнірів, фестивалів, конкурсів, культурно-просвітницьких свят, навчально-тренувальних зборів для усіх спортсменів з різних видів спорту.

2.3. Сприяти розвиткові молодіжного руху, активізувати підтримку програм молодіжних організацій, спрямованих на поліпшення становища молоді, змістовного дозвілля та національно-патріотичного виховання.

2.4. Здійснювати заходи щодо встановлення (облаштування) сучасних спортивних майданчиків, дитячих ігрових майданчиків за рахунок кооперації коштів різних бюджетів та інших джерел. 

3. Сектору з питань молоді та спорту районної державної адміністрації:

3.1. Продовжувати роботу в повному об’ємі виконання плану в галузі розвитку фізичної культури та молодіжної політики.

3.2. Висвітлювати різноманітні подіі спортивного та молодіжного характеру в місцевих ЗМІ та на сайті районної державної адміністрації. 

3.3. Передбачити в місцевому бюджеті на 2016 рік кошти на фінансування витрат, пов’язаних з організацією та проведенням районних заходів, відрядженням на обласні та всеукраїнські змагання.

5. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 

Голова Колегії Олег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 91 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua