Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_10_” _листопада_ 2015 року № _32_

Про стан підготовки філії «Пустомити ДЕД» ДРП № 4 до роботи в зимовий період 2015/16 року

Заслухавши інформацію в. о. начальника філії «Пустомити ДЕД» ДРП № 4 Івана Максиміва про стан підготовки філії «Пустомити ДЕД» ДРП № 4 до роботи в зимовий період 2015/16 року, колегія районної державної адміністрації зазначає, що підготовка філії Пустомити ДЕД до експлуатаційного утримання доріг загального користування в осінньо-зимовий період 2015/16 року характеризується наступними показниками:

Всього до зимового утримання доріг загального користування, які обслуговує філія «Пустомити ДЕД» ДРП № 4 підготовлено та передбачається залучити 9 одиниць техніки (справний технічний стан).

Резерв паливно-мастильних матеріалів на випадок надзвичайної ситуації станом на 15 жовтня 2015 року при потребі 10 т бензину та 15 т дизельного пального відсутній. При потребі 1100 м3 піску заготовлено 37,6 м3 та із плану 200 т. заготовлено 24,3 т. технічної солі.

Планується укласти 3 угоди на додаткове виділення 4 одиниць снігоочисної техніки із сторонніми організаціями: Самбірське управління водного господарства (1 од. техніки), ТзОВ «ШРБУ-88» (2 од. техніки) та ДНЗ «Погірцівське вище професійне училище» (1 од. техніки).

Проблемним залишається питання створення 10-ти денного запасу паливно-мастильних матеріалів, оскільки станом на 15 жовтня 2015 року такий резерв відсутній.

З метою забезпечення безперебійного руху транспорту на автошляхах району в зимовий період 2015/16 років колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію в. о. начальника філії «Пустомити ДЕД» ДРП № 4 Івана Максиміва про стан підготовки філії «Пустомити ДЕД» ДРП № 4 до роботи в зимовий період взяти до відома.

2. Забезпечити створення резерву паливно-мастильних матеріалів та запасів посипкового матеріалу для належного утримування доріг загального користування згідно з потребою.

3. Філії «Пустомити ДЕД» ДРП № 4 ДП «Львівський облавтодор» (І. Максимів):

3.1. Активізувати роботу щодо підготовки техніки до проведення робіт в зимовий період та вивозу протиожеледної суміші на особливо-небезпечні ділянки автодоріг.

4. Відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (А. Войтович) звернутися з клопотанням до ДП «Львівський облавтодор» про виділення додаткових коштів філії «Пустомити ДЕД» ДРП № 4 для проведення ремонту техніки та створення резерву паливно-мастильних матеріалів для проведення снігоочисних робіт на території району.

5. Міським, селищному, сільським головам району укласти угоди з підприємствами та організаціями незалежно від їх форми власності на виділення спецтехніки, яку за потреби можливо залучити для розчистки автомобільних доріг загального користування та вулиць від снігових заметів та буксирування автомобілів.

6. Відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (А. Войтович) до 15 листопада 2015 року підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації з врахуванням зауважень і пропозицій, висловлених в ході обговорення.

7. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяну Терлецьку.

 

 

 

 

Голова колегії Олег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 103 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua