Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “29” вересня 2015 року № _31_

Про стан здійснення заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів

Заслухавши інформацію керівника апарату Самбірської районної державної адміністрації Руслани Ревть про стан здійснення заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, колегія районної державної адміністрації зазначає, що всі організаційні заходи з підготовки до проведення місцевих виборів у Самбірському районі проводяться відповідно до календарного плану, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2015 № 154.

Для фінансування проведення чергових та перших місцевих виборів для Самбірського району з Державного бюджету місцевим бюджетам виділено цільову субвенцію у розмірі 2 555 746 грн. Окрім того на потреби відділу ведення Державного реєстру виборців для друку іменних запрошень та списків виборців надійшли кошти у сумі 5 400 грн.

Підготовку та проведення місцевих виборів у районі здійснюють 24 виборчі комісії, з них 1 – районна, 2 – міських (Новокалинівська та Рудківська), 1- селищна (Дублянська) та 20 сільських. Станом на 28 вересня 2015 року згідно з встановленими Центральною виборчою комісією нормативами усі територіальні виборчі комісії забезпечені приміщенням, телефонним зв‘язком, їм передано у користування необхідну оргтехніку та інвентар.

Відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 03 вересня 2015 № 216 у районі утворено 3 територіальні виборчі округи з виборів депутатів Львівської обласної ради, 36 територіальних виборчих округів з виборів депутатів Самбірської районної ради та 342 територіальних, одномандатних виборчих округів з виборів депутатів міських, селищної та сільських рад.

Для інформування населення району з проходженням виборчого процесу та проведення агітації в населених пунктах відведено та облаштовано 93 інформаційних стенди для розміщення плакатів, листівок та інших друкованих агітаційних матеріалів. Здебільшого вони розташовані на виборчих дільницях, або поблизу них. На офіційному сайті Самбірської районної державної адміністрації створено рубрику «Вибори - 2015», в якій висвітлюється діяльність районної виборчої комісії та розміщена корисна інформація для виборців.

З метою забезпечення належної організації процесу волевиявлення громадян та роботи дільничних виборчих комісій у день голосування 25 жовтня 2015 року колегія районної державної адміністрації 

В И Р І Ш И Л А:

1.Інформацію керівника апарату Самбірської районної державної адміністрації Руслани Ревть про стан здійснення заходів з підготовки до проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів взяти до відома.

2. Визнати роботу районної державної адміністрації такою, що відповідає вимогам Закону України «Про місцеві вибори».

3.Створити районну робочу групу з підготовки і проведення чергових та перших місцевих виборів та міських, селищних та сільських голів 25 жовтня 2015 року (надалі – робоча група) та затвердити її склад згідно з додатком 1.

4.Закріпити членів робочої групи за територіальними комісіями та виборчими дільницями Самбірського району для сприяння матеріально-технічному забезпеченню виборчих комісій згідно додатком 2.

5.Робочій групі (Р. Ревть):

5.1. Для оперативного вирішення проблемних питань, сприяння офіційним спостерігачам від іноземних держав і міжнародних організацій, представникам засобів масової інформації, виборчим комісіям під час підготовки і проведення чергових та перших місцевих виборів та міських, селищних та сільських голів 25 жовтня 2015 року вживати необхідних заходів згідно з вимогами чинного законодавства.

5.2.Щочетверга до 25 жовтня 2015 року подавати в організаційний відділ районної державної адміністрації інформацію про стан матеріально-технічного забезпечення територіальних і дільничних виборчих комісій та про проблемні питання, що перешкоджають їх діяльності.

6.Організаційному відділу районної державної адміністрації (О. Несторак) щоп’ятниці узагальнену інформацію щодо матеріально-технічного забезпечення територіальних та дільничних виборчих комісій, їхньої діяльності подавати керівнику апарату районної державної адміністрації та на вимогу у визначені терміни відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської обласної державної адміністрації. 

7.Відділу Державного реєстру виборців районної державної адміністрації (І. Лащ):

7.1Вжити заходів щодо забезпечення виконання працівниками відділу в період з 29 вересня до 25 жовтня 2015 року (у тому числі у вихідні та святкові дні) вимог виборчого законодавства стосовно складання та передачі до дільничних виборчих комісій попередніх та уточнених списків виборців, іменних запрошень виборцям району для проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

7.2Сприяти публікуванню у місцевих засобах масової інформації матеріалів щодо порядку та строків уточнення списків виборців, порядку і часу голосування, у тому числі голосування за межами приміщення для голосування, строків подання відповідних заяв та відповідальності за порушення виборчого законодавства.

8.Відділу фінансово-господарського забезпечення районної державної адміністрації (Г. Кокоць) забезпечити відділ ведення Державного реєстру виборців тонером для принтерів та папером формату А3, А4 у відповідній кількості.

9.Юридичному сектору районної державної адміністрації (Ю. Дохняк) ознайомити працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації з обмеженнями та заборонами щодо посадових та службових осіб органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, зокрема в частині передвиборної агітації, встановлених Законом України «Про місцеві вибори».

10.Архівному відділу районної державної адміністрації (М. Павлішевська), забезпечити у межах компетенції зберігання виборчої та іншої документації, перелік якої встановлюється Центральною виборчою комісією, та матеріальних цінностей, що надаються відповідним виборчим комісіям на період виборчого процесу.

11.Міським, селищному, сільським головам забезпечити:

11.1. Надання територіальним та дільничним виборчим комісіям приміщень, необхідних для виконання ними функцій з підготовки та проведення голосування, транспортних засобів, обладнання, інвентарю, оргтехніки, засобів зв’язку, інших матеріальних цінностей згідно з нормами, установленими актами Центральної виборчої комісії.

11.2.Надання територіальним виборчим комісіям, у разі їх звернення, приміщень, придатних для проведення публічних заходів передвиборної агітації.

11.3.Зняття передвиборних агітаційних матеріалів з 24 години останньої п'ятниці, що передує дню виборів (з 24 години 24 жовтня 2015 року).

12.Самбірському міському сектору Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області (Р. Семенчук), відділу реєстрації актів цивільного стану по Самбірському району реєстраційної служби Самбірського міськрайонного управління юстиції у Львівській області (Р. Кульчицький –Губ’як), Самбірському міськрайонному суду у Львівській області (В. Галин), Комунальному закладу Самбірська центральна районна лікарня (Ю. Денько), військовій частині А 1859 (О. Андрушенко) забезпечити у спосіб, визначений чинним законодавством:

12.1Якісну, своєчасну підготовку та подання відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації відомостей про виборців, передбачених статтею 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

12.2.Невідкладне надання відповідей на запити відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації відповідно до частини 4 статті 23 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

12.3. Чергування працівників, відповідальних за подання відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації відомостей про виборців, у період з 29 вересня до 25 жовтня 2015 року включно (у тому числі у вихідні та святкові дні).

13.Самбірському міському сектору Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області (Р. Семенчук) забезпечити в порядку, визначеному законодавством оперативну видачу (обмін) виборцям паспортів громадянина України у разі їх звернення.

14.Дистанційно-лінійній дільниці № 4 м. Самбір ЛФ ПАТ «Укртелеком» (І. Мисів) у повному обсязі забезпечити потреби в наданні послуг зв’язку територіальних і дільничних виборчих комісій за їх зверненнями.

15.Самбірському району електромереж (В. Михайлів) забезпечити безперебійне електропостачання приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій району.

16.Самбірському міському відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області (В. Черепущак) забезпечити в порядку, визначеному законодавством:

16.1. Охорону громадського порядку та безпеку громадян під час проведення масових заходів.

16.2. Охорону виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надаються виборчим комісіям.

16.3. Супровід при транспортуванні виборчих бюлетенів, інших виборчих документів до приміщень територіальної, дільничної виборчих комісій членами відповідних виборчих комісій.

17.Самбірському районному відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (О. Хміль) забезпечити проведення планових і позапланових перевірок додержання та виконання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки об’єктів, у яких розміщені приміщення територіальних, дільничних виборчих комісій, а також приміщення для голосування.

18.Сектору інформаційної діяльності та комунікацій районної державної адміністрації (А. Німеровська) сприяти поширенню через районні друковані та електронні засоби масової інформації матеріалів щодо підготовки до проведення чергових та перших виборів депутатів місцевих рад та міських, селищних та сільських голів.

19.Організаційному відділу районної державної адміністрації до 05 жовтня 2015 року підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації з врахуванням зауважень і пропозицій, висловлених в ході обговорення.

20.Контроль за виконанням рішення колегії покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Руслану Ревть.

 

 

 

Голова колегіїОлег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 60 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua