Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “29” _вересня_ 2015 року № _28_

Про підсумки проведення літньої оздоровчої компанії в 2015 році

Заслухавши інформацію заступника голови Самбірської районної державної адмміністрації Лесі Ленартович «Про підсумки проведення літньої оздоровчої компанії в 2015 році», Колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника голови районної державної адміністрації Лесі Ленартович «Про підсумки проведення літньої оздоровчої компанії в 2015 році» взяти до відома.

2. Роботу управління соціального захисту населення та відділу освіти районної державної адміністрації щодо проведення літнього оздоровлення дітей у 2015 році визнати задовільною.

3. Управлінню соціального захисту населення (О. Добрянська) та відділу освіти районної державної адміністрації (Р. Бойко):

3.1. Впродовж І кварталу 2016 року провести моніторинг по визначенню кількості дітей соціально-незахищених категорій.

3.2. Передбачити кошти на відпочинок та оздоровлення не менше 50 % учнів шкіл району, з них 100-відсотково оздоровленням охопити дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, 70 % дітей з багатодітних сімей, 20 % дітей інших соціально-незахищених категорій та 10 % обдарованих та талановитих дітей.

3.3. Забезпечити до 05 березня 2016 року формування списків дітей соціально-незахищених, які виявляють бажання оздоровлюватися за рахунок коштів районного бюджету влітку 2016 року.

3.4. Залучати студентів, волонтерів – носіїв іноземної мови для спілкування з дітьми в оздоровчих таборах та ефективнішого вивчення мови.

3.5. У 10-денний термін підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення із врахуванням пропозицій та зауважень, висловлених під час обговорення.

4. Управлінню соціального захисту населення та відділу освіти районної державної адміністрації, районному будинку змішаного типу «Рідний дім» (М. Янушевич) з лютого 2016 року розпочати підготовку до літнього оздоровлення 2016 року.

5. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

 

 

Голова колегіїОлег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 94 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua