Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “ _3_ ” _вересня_ 2015 року № _24__

Про стан підготовки закладів освіти району до нового 2015/16 навчального року

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Леоніда Охріменка про стан підготовки закладів освіти району до нового навчального року колегія Самбірської районної державної адміністрації зазначає, що станом на 01 вересня 2015 року усі навчальні заклади району в цілому готові до початку нового навчального 2015/16 року.

Впродовж літнього періоду проведено поточні ремонти приміщень за рахунок спонсорських коштів на загальну суму 460 тис. грн.

У рамках реалізації обласної програми мікропроектів проведено ремонтні роботи з енергозбереження в 14 навчальних закладах. За рахунок коштів департаменту освіти Львівської обласної державної адміністрації реалізуються 3 проекти з розвитку мережі дошкільних навчальних закладів. Проведено заготівлю дров на опалювальний період, повторно оголошено тендер на придбання вугілля. Триває робота зі встановлення коректорів газу в 13 школах району та переведення на тверде паливо котелень в 7 школах.

Разом з тим колегія зазначає, що відділ освіти у попередньому навчальному 2014/15 році не забезпечив належного контролю за навчальним процесом у шкільних закладах району, що призвело до ряду недоліків. 

Виходячи з наведеного вище колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1.Інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації Леоніда Охріменка про стан підготовки закладів освіти району до нового 2015/16 навчального року взяти до уваги.

2.Рекомендувати голові районної державної адміністрації притягнути до дисциплінарної відповідальності начальника відділу освіти Леоніда Охріменка за недостатній контроль щодо правильності визначення претендентів на нагородження медалями та допущені порушення в оцінюванні навчальних досягнень претендентів на нагородження медалями у навчальному 2014/15 році.

3.Відділу освіти Самбірської районної державної адміністрації (Л. Охріменко):

3.1. Забезпечити неухильне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року № 646 «Про затвердження інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»; вжити заходів щодо повного охоплення дітей і підлітків шкільного віку різними формами навчання.

3.2. До 10 вересня 2015 року проаналізувати стан охоплення дітей дошкільною освітою та вжити невідкладних заходів щодо максимального залучення дітей, особливо п’ятирічного віку, до здобуття дошкільної освіти.

3.3. Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти осіб, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку організувати індивідуальне навчання в домашніх умовах.

3.4. Забезпечити раціональне комплектування класів та груп у навчальних закладах керуючись розпорядженням голови районної державної адміністрації від 11 червня 2015 року № 236 «Про оптимізацію видатків на освітню галузь району в 2015/16 навчальному році».

3.5. Продовжити розвиток освітніх округів відповідно до розроблених планів, забезпечити належне функціонування опорних загальноосвітніх навчальних закладів.

3.6. До 01 жовтня 2015 року завершити ремонт котелень, їх реконструкцію та підготовку тепломереж до роботи в осінньо-зимовий період.

3.7. Вжити заходи щодо реалізації регіональної програми з енергозбереження, продовжити здійснення заміни та утеплення вікон і дверей.

3.8. Забезпечити додержання вимог санітарного законодавства при проведенні навчально-виховного процесу та під час перебування дітей у дошкільних групах і в групах продовженого дня.

3.9. До 10 вересня 2015 року укласти угоди з лікувально-профілактичними закладами для здійснення медичного обслуговування учасників навчально-виховного процесу.

3.10. Забезпечити організацію харчування учнів та вихованців дошкільних навчальних закладів відповідно до нормативних документів.

3.11. Забезпечити належний контроль щодо правильності визначення претендентів на нагородження медалями.

3.12. Зобов’язати керівників навчальних закладів посилити контроль за станом об’єктивності оцінювання знань учнів.

3.13. Включити до плану роботи відділу освіти на 2015 рік питання контролю за об’єктивністю оцінювання знань учнів у 2015/16 навчальному році. 

4. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

Голова КолегіїОлег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 44 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua