Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “30” _липня_ 2015 року № _19_

Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району за перше півріччя 2015 року

Заслухавши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Терлецької “Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району за перше півріччя 2015 року», колегія районної державної адміністрації зазначає, що в районі реалізовувались заходи щодо наповнення дохідної частини бюджету, легалізації робочих місць, стабільного функціонування освіти, охорони здоров’я, культури та всіх галузей економіки району.

До Зведеного бюджету надійшло платежів в сумі 40,3 млн. грн., що складає 153,4 % до фактичних надходжень першого півріччя 2014 року. Надходження до бюджету району зросли на 46,9 %.

Проведено реконструкцію даху Ралівської районної лікарні. За кошти районного бюджету проведено поточний ремонт дороги Нагірне-Звір, Звір-Лукавиця.

Завершено реконструкцію зовнішнього освітлення в с. Ралівка (освітлено п’ять вулиць протяжністю 3,28 км).

В рамках виконання заходів з енергозбереження у 7-ти школах району встановлено твердопаливні котли;

З метою забезпечення населення товарами і послугами відкрито 7 магазинів, 5 кіосків, 1 автомийку.

Проте слід зазначити, що на фоні позитивних змін залишається низка проблемних показників та невирішених питань, які впливають на економіку району, зокрема:

?в промисловості – зменшені обсяги реалізованої продукції на 24,3 %;

?в аграрному секторі – зменшилось поголів’я корів на 4,2 %, виробництво молока - на 30,4 %;

?в інвестиційній сфері – низькими темпами йде реалізація мікро проектів;

?в житлово-комунальному господарстві – незважаючи на те, що заборгованість за надані житлово-комунальні послуги до початку року зменшилась на 122,6 тис. грн., проте залишається значною – 736,4 тис. грн.;

?- в податково-фінансовій сфері – заборгованість по податкових платежах до початку року зросла на 639,9 тис. грн. або у 5,5 разів і склала 781,2 тис. грн.

Враховуючи зазначене та з метою сприяння подальшому соціально-економічному розвитку району, усунення недоліків та прискорення вирішення проблем, які стримують ефективність виробництва, а також забезпечення виконання показників Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік колегія районної державної адміністрації

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Терлецької “Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2015 року” взяти до відома.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Т. Курман):

2.1. Проводити систематичний аналіз за виконанням основних економічних показників, вчасно виявляти недоліки в забезпеченні виконання показників та вживати конкретних заходів щодо їх ліквідації.

2.2. Забезпечувати постійний контроль за показниками рейтингового оцінювання району.

2.3. Провести заходи з відзначення «Дня підприємця».

2.4. Підготувати проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2016 рік і подати на розгляд в департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості обласної державної адміністрації.

3. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Д. Глухий):

3.1. Максимально мобілізувати всі наявні ресурси для забезпечення організованого проведення жнив у 2015 році.

3.2. Здійснити заходи щодо стабілізації та нарощування чисельності поголів’я тварин у всіх категоріях господарств.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (М. Ліпецька):

4.1. Організувати роботу з роботодавцями, власниками малого та середнього бізнесу щодо підвищення рівня офіційної заробітної плати.

4.2. Посилити контроль щодо виявлення найманих працівників, праця яких використовується роботодавцями без належного оформлення. Активізувати діяльність робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

5. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації разом з міськрайонним центром зайнятості (І. Тимців) здійснювати щомісячний моніторинг створення нових робочих місць з метою безумовного виконання завдань Програми зайнятості на період до 2017 року, відслідковувати процеси вивільнення працівників.

6. Самбірській об’єднаній державній податковій інспекції (Р. Лазірко):

6.1. Активізувати роботу з пошуку та залучення додаткових незадіяних резервів наповнення бюджетів, виведення підприємств з «тіньового» сектора економіки, посилити роботу з легалізації виплати заробітної плати у не бюджетній сфері.

6.2. Вжити заходів щодо скорочення заборгованості з платежів до бюджетів усіх рівнів та скорочення заборгованості суб’єктів господарювання перед бюджетом Пенсійного фонду.

7. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (В. Демків):

7.1. Організувати роботу щодо виконання доведених Міністерством фінансів України показників з мобілізації податків, зборів і платежів до місцевих бюджетів на 2015 рік.

7.2. Забезпечити виконання планових показників по доходах місцевих бюджетів, затверджених органами місцевого самоврядування району на 2015 рік.

8. Рекомендувати виконкомам міських, селищної та сільських рад помісячно проводити ретельний аналіз надходжень до бюджету в розрізі податків та їх платників.

9. Керівникам бюджетних установ і організацій району, міським, селищному та сільським головам посилити контроль за дотриманням бюджетної дисципліни, раціональним та ефективним використанням коштів у бюджетних установах.

10. Відділу освіти районної державної адміністрації (Л. Охріменко):

10.1. Взяти під особистий контроль проведення робіт по підготовці шкіл до нового навчального року. 

10.2. Завершити реалізацію мікропроектів з енергозбереження в освітній сфері до 01 вересня 2015 року.

10.3. Активізувати роботу щодо відкриття навчально-виховних комплексів в селах Чуква, Верхівці, Вощанці.

11. Рудківському міському (Т. Курило), Дублянському селищному (Р. Когут), Блажівському (В. Пукаляк), Воютицькому (М. Яремко), Монастирецькому (А. Затварський) та Чукв’янському (В. Янів) сільським головам вжити дієвих заходів щодо освоєння коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на виконання заходів попередження та ліквідацію аварійних екологічних ситуацій та заходів по проекту «Екологічно чистий населений пункт».

12. Відділу культури (В. Федірко) взяти під особистий контроль реалізацію мікропроектів.

13. Міським, селищному та сільським головам вжити дієвих заходів щодо освоєння коштів на капітальний та поточний ремонти доріг комунальної власності.

14. Новокалинівському ВУЖКГ (В. Каркач), Ралівському УЖКГ/1 (Р. Качмар), Рудківському ВУЖКГ (Я. Колцьо) активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо своєчасної сплати боргів за отримані житлово-комунальні послуги.

15. З метою економії енергоресурсів відділу освіти районної державної адміністрації, центральній районній лікарні (Ю. Денько), міським, селищному, сільським головам, Новокалинівському ВУЖКГ, Рудківському ВУЖКГ вжити заходів щодо переведення котелень на альтернативні види палива.

16. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації спільно зі структурними підрозділами районної державної адміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в районі забезпечити виконання завдань, визначених Програмою соціально-економічного і культурного розвитку Самбірського району на 2015 рік.

17. Відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання цього рішення.

18. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступників голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

 

 

Голова колегіїОлег Домчак

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 133 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua