Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “25” червня 2015 року № _15_

Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2013-2015 року

Заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Л. Волошин «Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2013-2015 роки», з метою дотримання чинного законодавства з питання захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1.Інформацію начальника служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Л. Волошин «Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2013-2015 роки» взяти до відома.

2. Відділу містобудування та архітектури (І. Когут), службі у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин):

2.1. Забезпечити неухильне та у повному обсязі виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2013-2015 роки.

2.2. Вжити заходи для цільового та ефективного використання коштів, передбачених районним бюджетом (80 тис. грн.) для реалізації Програми у 2015 році.

3. Міським, селищному та сільським головам:

3.1. Взяти під особистий контроль питання захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за місцем походження дитини та місцем знаходження майна.

3.2. Забезпечити постановку на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або повернення до нього неможливе, після досягнення ними 16-річного віку, за місцем походження дитини. 

3.3. Передбачити в місцевому бюджеті на 2016 рік кошти на фінансування витрат, пов’язаних з придбанням житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

3.4. Забезпечити виділення земельних ділянок під будівництво житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

3.5. Подати до 01 вересня 2015 року в службу у справах дітей інформацію про наявні житлові об’єкти для придбання дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

4. Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин):

4.1. Дотримуватись виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини” у частині захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4.2. Забезпечити постійний контроль за постановкою на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або повернення до нього неможливе, після досягнення ними 16-річного віку, за місцем походження дитини.

4.3. Вести облік нерухомого майна та житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та контроль за його збереженням опікунами над майном.

4.4. Забезпечити неухильне додержання законодавства щодо захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

4.5. Підготувати до 06 липня 2015 року доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення Колегії, врахувавши пропозиції і зауваження, висловлені під час обговорення.

5. Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

Голова КолегіїОлег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 85 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua