Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “28” травня 2015 року № _14_

Про роботу служби у справах дітей з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

Заслухавши інформацію начальника служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Л. Волошин «Про роботу служби у справах дітей з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах», з метою поліпшення роботи, спрямованої щодо соціального захисту дітей, які виховуються та проживають у сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, Колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1.Інформацію начальника служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації Л. Волошин «Про роботу служби у справах дітей з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах» взяти до відома.

2.Міським, селищному та сільським головам:

2.1. Взяти під особистий контроль питання щодо соціального захисту дітей, які виховуються та проживають в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

2.2. У випадку загрози життю та здоров’ю дітей, вживати невідкладних заходів щодо негайного вилучення дітей із сімейного оточення та забезпечити тимчасове влаштування. 

2.3. Подати до 01 липня 2015 року в службу у справах дітей (каб. № 32, 33) інформацію про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, згідно з додатком.

3. Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин):

3.1. Забезпечити координацію роботи щодо контролю за утриманням та вихованням дітей у сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах. У разі загрози життю та здоров’ю приймати рішення про негайне відібрання дитини у батьків, забезпечити тимчасове влаштування.

3.2. Систематично проводити профілактичні рейди на території району з метою виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, схильні до скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень

3.3. Забезпечити належне ведення Єдиного електронного банку даних дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

3.4. Проводити з кризовими сім’ями індивідуально-роз’яснювальну та профілактичну роботу щодо ведення ними здорового способу життя.

4. Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Г. Міньків):

4.1. Забезпечити організацію надання якісних соціальних послуг дітям, молоді та сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

4.2. Здійснювати соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

4.3. Розповсюджувати серед кризових сімей просвітницько-інформаційні матеріали про відповідальність батьків за виконання своїх обов’язків.

5.Комунальному закладу Самбірська центральна районна лікарня (Ю. Деньку) забезпечити проведення медичних оглядів дітей, які виховуються та проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах.

6.Відділу освіти районної державної адміністрації (Л. Охріменко):

6.1. Проаналізувати стан виконання вимог Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, інших нормативних документів у частині забезпечення конституційного права дітей на здобуття повної загальної середньої освіти, попередження правопорушень та шкідливих звичок серед учнівської молоді.

6.2. Проаналізувати причини правопорушень серед учнівської молоді та  вжити заходів щодо усунення причин та умов, що їх спричиняють.

6.3. Залучати до позаурочної та гурткової роботи дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, схильні до скоєння адміністративних чи кримінальних правопорушень.

7.Службі у справах дітей (Л. Волошин), відділу освіти (Л. Охріменко), Самбірському МВ ГУ МВС України у Львівській області (В. Черепущаку):

7.1.Забезпечити постійний контроль за неухильним додержанням законодавства, спрямованого на профілактику правопорушень та бездоглядності серед учнів, які виховуються у кризових сім’ях.

7.2. Виявляти сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах.

8. Самбірському МВ ГУ МВС України у Львівській області (В. Черепущаку):

8.1. Вчасно інформувати службу у справах дітей, відділ освіти райдержадміністрації про притягнення до адміністративної чи кримінальної відповідальності неповнолітніх. 

8.2. Вживати заходів щодо притягнення до відповідальності батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків.

9.Службі у справах дітей районної державної адміністрації (Л. Волошин) до 04 червня 2015 року підготувати доручення голови районної державної адміністрації на виконання даного рішення Колегії, врахувавши пропозиції і зауваження, висловлені під час обговорення.

10.Контроль за виконанням рішення Колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

Голова КолегіїОлег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 128 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua