Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “28” _травня_ 2015 року № _12_

Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2014/15 року та завдання на наступний опалювальний період

Опалювальний період 2014/15 року загалом пройшов успішно, не було довготривалих аварій, а ті що виникали, як правило, ліквідовувались у нормативні терміни. Досвід останніх років, організація та оперативний контроль за виконанням запланованих заходів та прийнятих рішень дають позитивні результати щодо своєчасної підготовки до зими об’єктів життєзабезпечення населених пунктів району.

Заслухавши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Терлецької та на виконання розпорядження голови Самбірської районної державної адміністрації від 06 травня 2015 року № 189 «Про підготовку до опалювального сезону 2015/16 року», з метою усунення недоліків, що мали місце в попередньому опалювальному сезоні та своєчасної підготовки об’єктів життєзабезпечення населених пунктів району до сталої роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року колегія районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Терлецької про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2014/15 року взяти до відома.

2. Новокалинівському міському голові Богдану Юзвяку, Рудківському міському голові Тарасу Курилу, Ралівському сільському голові Володимиру Бучку, головному лікарю комунального закладу Самбірська центральна районна лікарня Юрію Деньку, начальникові відділу освіти районної державної адміністрації Леоніду Охріменку:

2.1. Забезпечити в повному обсязі та у встановлені терміни виконання спільного наказу Мінпаливенерго України та Мінжитлокомунгоспу України від 10 грудня 2008 року № 620/378 «Про затвердження Правил підготовки теплових господарств до опалювального сезону», звернувши особливу увагу на терміни завершення підготовчих робіт з отриманням акту готовності:

- для об’єктів теплопостачання (котельні, теплотраси) до 15 вересня 2015 року;

- для об’єктів споживача (житлові будинки, будинки соціальної сфери) до 25 вересня 2015 року.

2.2. Не допускати порушення встановлених термінів подання відділу житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації звітності за формою ЖКГ-зима щомісячно до 10 і 25 числа впродовж травня-вересня поточного року.

2.3. Розробити і затвердити заходи для забезпечення якісної експлуатації димових та вентиляційних каналів.

3. Відділу освіти районної державної адміністрації, комунальному закладу Самбірській центральній районній лікарні вжити заходів щодо заготівлі вугілля для бюджетних установ, організацій на осінньо-зимовий період 2015/16 року до 15 жовтня 2015 року з якісними показниками: зольністю до 28 % (при опаленні від котельні) і до 22 % (при  пічному опаленні) та вологістю до 10 %.

4. Рекомендувати Новокалинівському, Рудківському міським та Ралівському сільському головам:

4.1. При внесенні змін до місцевих бюджетів передбачити видатки:

- на виконання заходів з підготовки житлово-комунального господарства до роботи в зимових умовах;

- на проведення енергетичних аудитів.

4.2. Створити комісії для забезпечення контролю та надання дієвої допомоги у виконанні заходів з підготовки об’єктів житлово-комунального призначення для роботи в осінньо-зимовий період 2015/16 року.

5. Рудківському ВУЖКГ (І. Колцьо), Ралівському УЖКГ/1 (Р. Качмар), Новокалинівському ВУЖКГ (В. Каркач):

5.1. Постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення та інших категорій споживачів щодо забезпечення стовідсоткової оплати спожитих житлово-комунальних послуг, використовуючи для цього засоби масової інформації, індивідуальні зустрічі, судочинні органи та інше.

5.2. У відповідності до актів чинного законодавства забезпечити до 1 вересня 2015 року встановлення договірних стосунків між власниками майна, виробниками-надавачами та споживачами житлово-комунальних послуг.

5.3. До початку опалювального сезону привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно-обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.

6. Селищному, сільським, міським головам до 01 жовтня 2015 року укласти угоди зі сторонніми організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт у населених пунктах.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяну Терлецьку.

 

Олег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 214 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua