Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “7” _травня_ 2015 року № __11_

Про підсумки ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Самбірської районної державної адміністрації

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника Старосамбірської об’єднаної державної фінансової інспекції Федака Богдана Михайловича про результати ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти райдержадміністрації за період з 01.07.2012 до 31.01.2015 року Колегія Самбірської районної державної адміністрації зазначає, що робота з контролю за дотриманням фінансово-бюджетної дисципліни у відділі проводилась неналежним чином.

Внаслідок проведення ревізії виявлено незаконні видатки бюджетних коштів (збитків) на загальну суму 201 168,0 грн, інших порушень фінансової дисципліни на суму 2 089 942,67 грн. 

В тому числі: переплата заробітної плати та допомог становить 44 030,22 грн, зайві нарахування на заробітну плату – 15 950,40 грн, нанесення збитків в розмірі 81 865,19 грн внаслідок перерахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в завищеній сумі.

Проведеним в ході ревізії порівнянням показників обліку електроенергії з даними оперативного обліку встановлено, що відділом освіти проведено оплату за фактично ненадані послуги з електропостачання Самбірському РЕМ ВАТ «Львівобленерго» на суму 1 683,47 грн. Покрито видатки сторонніх організацій за спожитий газ на опалення приміщення в сумі 44 033,37 грн та спожиту електроенергію в сумі 1 970,4 грн. Завищено вартість виконаних робіт з реконструкції навчальних закладів на суму 6 173,81 грн. Встановлено недоотриманням відділом освіти коштів за оренду майна в сумі 4 453,60 грн. за результатами інвентаризації виявлено лишки матеріальних цінностей в загальній сумі 42 058,00 грн. По даних бухгалтерського обліку відділу освіти Самбірської райдержадміністрації станом на 01.01.2015 та 01.02.2015 завищено кредиторську заборгованість по розрахунках з ПП «Алекс» на суму 30 000 грн та занижено кредиторську заборгованість по розрахунках з філією Самбірське УЕГГ ПАТ «Львівгаз» за станом на 31.01.2015 на суму 1 998 842,92 грн.

За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнено 13 посадових осіб.

З метою забезпечення дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та ефективного використання бюджетних коштів у відділі освіти Самбірської районної державної адміністрації Колегія районної державної адміністрації 

В И Р І Ш И Л А :

1.Інформацію заступника начальника Старосамбірської об’єднаної державної фінансової інспекції Федака Богдана Михайловича про результати ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти райдержадміністрації взяти до відома.

2.Вважати, що причиною порушень, виявлених під час ревізії, є неналежним чином керівником організована робота щодо здійснення контролю за дотриманням фінансово-бюджетної дисципліни у відділі освіти.

3.Рекомендувати голові Самбірської районної державної адміністрації О. Домчаку притягнути начальника відділу освіти Л. Охріменка до дисциплінарної відповідальності з дотриманням вимог статей 147, 148 Кодексу законів про працю.

4. Відділу освіти Самбірської районної державної адміністрації (Л. Охріменко):

4.1. Провести детальний аналіз виявлених порушень, вжити вичерпних заходів щодо відшкодування збитків та інших порушень у повному обсязі, притягнути до відповідальності осіб, винних в їх допущенні.

4.2. Вжити дієвих заходів щодо попередження та недопущення в майбутньому порушень фінансово-бюджетної дисципліни працівниками відділу.

4.3. Посилити контроль за цільовим використанням бюджетних коштів,  матеріальних ресурсів та збереженням комунального майна.

4.4. Неухильно дотримуватися  вимог законодавства при нарахуванні заробітної плати,  в повному обсязі забезпечити її виплату та оплату за спожиті енергоносії, не допускати виникненню та зростанню кредиторської заборгованості.

4.5. Забезпечити належний рівень ведення бухгалтерського обліку.

4.6. Посилити контроль за виконанням ремонтних робіт, не допускати зайвого витрачання бюджетних коштів на їх оплату.

4.7. Дотримуватися вимог Закону України «Про здійснення державних закупівель», не допускати придбання товарів та послуг за ціною, що перевищує середню по області.

4.8. До 12 травня 2015 року підготувати проект розпорядження голови Самбірської районної державної адміністрації на виконання рішення колегії з врахуванням пропозицій та зауважень членів колегії.

5. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяну Терлецьку.

 

Голова КолегіїОлег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 74 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua