Самбірська

районна державна адміністрація

 

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_31_” _березня_ 2015 року № _9_

Про визначення напрямків залучення інвестицій в економіку Самбірського району 

Заслухавши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Терлецької “Про визначення напрямків залучення інвестицій в економіку Самбірського району», колегія районної державної адміністрації 

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Терлецької «Про визначення напрямків залучення інвестицій в економіку Самбірського району» взяти до відома.

2. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації (Т. Курман), управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації (Д. Глухий), відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І. Когут) сприяти впровадженню інвестиційних проектів на території району.

3. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації:

3.1. Напрацювати схему інвестиційно-привабливих територій Самбірського району та подати її на затвердження сесії районної ради.

3.2. Продовжити напрацювання по створенню на території району НПП «Дністерський».

4. Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації впродовж 2015 року завершити схему планування території Самбірського району.

5. Рекомендувати головам місцевих рад:

5.1. Активізувати роботу по розробці генеральних планів населених пунктів.

5.2. Покращити роботу з укладання договорів про державно-приватне партнерство з суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на території місцевих рад.

6. Центру надання адміністративних послуг (А. Квашеняк) сприяти реєстрації та оперативному наданню документів дозвільного характеру.

7. Управлінню Держземагентства у Самбірському районі (І. Баран), органам місцевого самоврядування до 10 квітня подати в управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації оновлений перелік земельних ділянок, які можуть бути запропоновані інвесторам для реалізації інвестиційних проектів.

8. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (А. Німеровська) забезпечувати висвітлення на сайті районної державної адміністрації інформації про інвестиційну діяльність в районі.

9. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації підготувати інформаційно-презентаційні матеріали про район.

10. Управлінню економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації підготувати проект розпорядження голови районної державної адміністрації на виконання цього рішення.

11. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяну Терлецьку.

 

Голова колегіїОлег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 135 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua