Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

КОЛЕГІЇ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_31_” _березня_ 2015 року № _5_

Про роботу відділу освіти районної державної адміністрації за 2014 рік

Заслухавши та обговоривши інформацію головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації Романа Бойка про роботу відділу освіти районної державної адміністрації за 2014 рік колегія Самбірської районної державної адміністрації

В И Р І Ш И Л А :

1.Інформацію головного спеціаліста відділу освіти районної державної адміністрації Романа Бойка про роботу відділу освіти районної державної адміністрації за 2014 рік взяти до уваги.

2.Роботу відділу освіти районної державної адміністрації за звітний період визнати задовільною, а щодо організації контролю за навчально-виховним процесом – недостатньою.

3. Відділу освіти Самбірської районної державної адміністрації (Л. Охріменко):

3.1. Забезпечити реалізацію обласних та районних програм, спрямованих на розвиток освітньої галузі та зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів району.

3.2. Постійно вести планомірну роботу щодо оптимізації мережі навчальних закладів району.

3.3. Для забезпечення рівного доступу до якісної освіти школярів продовжити розвиток освітніх округів відповідно до розроблених планів.

3.4. Забезпечити охоплення всіма формами дошкільної освіти до 85 відсотків дитячого населення району.

3.5.  Вдосконалити систему контролю за діяльністю навчальних закладів району.

3.6. При проведенні державної підсумкової атестації учнів забезпечити виконання вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 30 грудня 2014 року № 1547 «Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів(вихованців) у системі загальної середньої освіти».

3.7. Забезпечити додержання вимог санітарного законодавства при проведенні навчально-виховного процесу та під час перебування дітей у дошкільних групах і в групах продовженого дня.

3.8. Вживати невідкладних заходів щодо реалізації регіональної програми з енергозбереження, продовжити здійснення заміни існуючих систем теплопостачання навчальних закладів новими.

3.9. Постійно контролювати виконання районної програми ,,Шкільний автобус”.

3.10. В 10-денний термін підготувати проект доручення голови районної державної адміністрації на виконання рішення колегії.

4. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника голови районної державної адміністрації Лесю Ленартович.

 

Голова колегіїОлег Домчак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 105 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua