Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
САМБІРСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Н А К А З

«1» березня 2022 року Самбір № 1

Про облік внутрішньо переміщених осіб

На виконання статті 4 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року № 68/2022 «Про утворення військових адміністрацій», від 24 лютого 2022 року № 69/2022 «Про загальну мобілізацію», Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2022 року № 154, з метою забезпечення безпеки, правопорядку, прав та свобод внутрішньо переміщених осіб

Н А К А З У Ю:

  1. Громадянам України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибули на територію Самбірського району, в період воєнного стану, у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів не пізніше 24 годин після прибуття, з’явитися у Самбірський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для взяття на військовий облік.
  2. Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, іншим суб’єктам, що здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб, забезпечити виконання вимог визначених у пункті 1 цього наказу про що невідкладно інформувати Самбірську районну військову адміністрацію та Самбірський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.
  3. Міським, селищному, сільським головам забезпечити доведення цього наказу до відома суб’єктів зазначених у пунктах 1, 2, які знаходяться на території відповідної територіальної громади Самбірського району.
  4. Начальнику Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки С. Бабичу забезпечити взяття на облік громадян України чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, які прибувають на територію Самбірського району.
  5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник   Іван ІЛЬЧИШИН

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 107 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua