Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

«1» серпня 2023 року Самбір № 36

Про затвердження коефіцієнта

співвідношення кількості безплатно

перевезених пасажирів до пасажирів,

які оплачують проїзд

На виконання статей 6, 23, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 29, 31, 37 Закону України «Про автомобільний транспорт», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від  29 травня 2018 року № 514/0/5-18 «Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, що здійснюють перевезення пасажирів, які мають право на пільговий проїзд на маршрутах загального користування», рішення Х чергової сесії VІІІ скликання Львівської обласної ради від 23 грудня 2021 року № 336 «Про затвердження Програми підтримки та розвитку транспорту і зв’язку Львівської області на 2022-2025 роки» та розпорядження начальника Львівської обласної військової адміністрації від 23 червня 2023 року № 477/0/5-23ВА «Про розподіл субвенції на компенсацію пільгового проїзду», враховуючи Протокол засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування від 26 липня 2023 року № 1, з метою забезпечення проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ефективного використання бюджетних коштів та у зв’язку із кадровими змінами в районній державній адміністрації

З О Б О В ’ Я З У Ю:

  1. Затвердити коефіцієнт співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд у громадському транспорті, для ТзОВ «Самбірське АТП-14608» в розмірі – 0,39, МКП «Транс-Екіпаж» – 0,30, МПП «Транспортник» – 0,30, ПП «Тур-Авто» – 0,72.
  2. Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Добрянська) враховувати коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд, при розрахунках фактично понесених збитків за пільговий проїзд автотранспортними підприємствами району.
  3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 4 травня 2022 року № 32 «Про затвердження визначеного коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд».
  4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Грабського.

 

Голова   Іван ІЛЬЧИШИН

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 88 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua