Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

«4» липня 2023 року Самбір № 32

Про встановлення статусу особи, яка

постраждала від торгівлі людьми

На виконання законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про протидію торгівлі людьми», пункту 4 Порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 року № 417, з метою визначення структурного підрозділу, відповідального за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та відповідальної посадової особи згідно з розподілом функціональних обов’язків

З О Б О В ’ Я З У Ю:

  1. Визначити управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Добрянська) відповідальним за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
  2. Визначити головного спеціаліста відділу управління персоналом та сімейної політики управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Федечко Лесю Андріївну відповідальною особою за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
  3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 28 жовтня 2015 року № 445 «Про визначення уповноваженої особи, відповідальної за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми».
  4. 4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Грабського.

 

 

Голова   Іван ІЛЬЧИШИН

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 79 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua