Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

«4» травня 2022 року Самбір №32

Про затвердження визначеного

коефіцієнта співвідношення кількості

безоплатно перевезених пасажирів до

пасажирів, які оплачують проїзд

На виконання статей 6, 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про автомобільний транспорт», розпоряджень голови районної державної адміністрації від 1 червня 2018 року № 387 «Про визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд», від 21 квітня 2022 року № 25 «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 1 червня 2018 року № 387», враховуючи протокол засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат автомобільним транспортом загального користування та визначення нанесених збитків за пільговий проїзд автотранспортним підприємствам району від 25 квітня 2022 року № 1, з метою забезпечення проведення розрахунків з компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та ефективного використання бюджетних коштів

З О Б О В Я З У Ю:

  1. Затвердити коефіцієнт співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд у громадському транспорті, для ТзОВ «Самбірське АТП-14608» –39, МКП «Транс-Екіпаж» – 0.30, МПП «Транспортник» – 0.30, ПП «Тур-Авто» – 0.72.
  2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 17 лютого 2020 року № 26 «Про затвердження визначеного коефіцієнта співвідношення кількості безплатно перевезених пасажирів до пасажирів, які оплачують проїзд».
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Віктора Турика.

 

 

Голова Іван ІЛЬЧИШИН


 

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 662 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua