Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

« 14 » лютого 2022 року Самбір № 14

Про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2022 року

На виконання пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України, статей 6, 21, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 7 лютого 2022 року № 79/0/5-22 «Про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2022 року» та з метою запобігання виникненню лісових пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах, враховуючи високу пожежну небезпеку в лісових насадженнях району, антропогенну причину виникнення 95 відсотків лісових пожеж
З О Б О В ’ Я З У Ю:
1. Міські, селищну, сільські ради, державне підприємство «Самбірське лісове господарство» (І. Ярема), державне підприємство «Старосамбірське лісомисливське господарство» (Ю. Мрочко), державне підприємство «Турківське лісове господарство» (В. Барабаш), державне підприємство «Боринське лісове господарство» (М. Ільницький), Турківське державне лісогосподарське підприємство «Галсільліс» (Б. Петренко), Старосамбірське державне лісогосподарське підприємство «Галсільліс» (П. Домініка) розробити заходи щодо підготовки до пожежонебезпечного періоду 2022 року та затвердити в районній державній адміністрації мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж до 16 квітня 2022 року.
2. Міських, селищного, сільських голів, усіх лісокористувачів району провести відповідну роботу щодо інформування населення про заборону доступу до лісових масивів у період високої пожежної небезпеки (IV-V класи).
3. Самбірське районне управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області (О. Хім’як) до 16 квітня 2022 року провести спільну нараду з питань протипожежного захисту лісів та недопущення спалювання сухої рослинності на сільськогосподарських угіддях з Державною екологічною інспекцією у Львівській області та постійними лісокористувачами.
4. Міських, селищного, сільських голів, постійних лісокористувачів, Самбірське районне управління Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Львівській області:
4.1. Вжити заходів із запобігання лісовим пожежам, випалювання сухої рослинності на сільськогосподарських угіддях та притягувати винних до відповідальності.
4.2. Заборонити населенню в період високої пожежної небезпеки (IV-V класи) відвідування лісів і в’їзд до лісових масивів району (крім доріг загального користування) усіх видів транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарських потреб у цей період.
4.3. Про вжиті заходи інформувати відділ з питань оборонної роботи та цивільного захисту районної державної адміністрації (А. Кузьо) до 20 квітня та до 5 листопада 2022 року.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василь Вісьтак.


Голова Іван ІЛЬЧИШИН

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 70 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua