Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

« 4 » січня 2022 року Самбір № 3

Про відповідальних осіб за збереження реєстраційних справ


На виконання статей 7', 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно і їх обтяжень», статей 17, 29 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», постанови Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 635-p «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій», Порядку здійснення заходів щодо утворення та реорганізації районних державних адміністрацій, а також правонаступництва щодо майна, прав та обов’язків районних державних адміністрацій, що припиняються, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1321, Порядку формування та зберігання реєстраційних справ, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 18 листопада 2016 року № 3267/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 листопада 2016 року за № 1499/29629, з метою збереження та належного обліку впорядкованого архіву переданих з Старосамбірської та Турківської районних державних адміністрацій реєстраційних справ, у зв’язку з відсутністю посади державного реєстратора у структурі Самбірської районної державної адміністрації
З О Б О В ’ Я З У Ю:
1. Визначити відповідальних осіб за зберігання реєстраційних та облікових справ у Самбірській районній державній адміністрації, а саме:
– Вісьтака Василя Івановича, заступника голови Самбірської районної державної адміністрації (архів знаходиться за адресою м. Самбір вул. Мазепи, 8).
– Манджурову Галину Богданівну, провідного спеціаліста відділу з питань опіки та піклування служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації (архів знаходиться за адресою м. Старий Самбір вул. Лева Галицького, 40).
– Ільницьку Наталію Генадіївну, провідного інспектора відділу з питань опіки та піклування служби у справах дітей Самбірської районної державної адміністрації (архів знаходиться за адресою м. Турка вул. Січових Стрільців, 62).
2. Відповідальних осіб вжити заходів щодо забезпечення доступу до документів реєстраційних справ, відповідно до статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Іван ІЛЬЧИШИН

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 443 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua