Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
« 10 » грудня 2021 року Самбір № 150
 

Про стан підготовки дорожніх служб Самбірського району до роботи в зимовий період 2021-2022 року

На виконання статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про автомобільні дороги», рішення Колегії районної державної адміністрації від 3 грудня 2021 року № 5 «Про стан підготовки дорожніх служб Самбірського району до роботи в зимовий період 2021/2022 року» та з метою забезпечення безперебійного руху транспорту на автошляхах району в зимовий період 2021-2022 року

З О Б О В ’ Я З У Ю:

  1. Рекомендувати філії «Старосамбірський райавтодор» державного підприємства «Львівоблавтодор» (В. Гривник), філії «Турківська ДЕД» державного підприємства «Львівоблавтодор» (М. Яворський), філії «Пустомитівська ДЕД» державного підприємства «Львівоблавтодор» (І. Максимів):

1.1. Забезпечити створення резерву паливно-мастильних матеріалів та запасів посипкового матеріалу згідно з потребою для належного утримування доріг загального користування.

1.2. Активізувати роботу дорожніх служб щодо вивозу протиожеледної суміші на особливо-небезпечні ділянки автодоріг району.

1.3. Укласти угоди з підприємствами та організаціями незалежно від їх форми власності на залучення спецтехніки, яку за потреби можливо залучити для розчистки автомобільних доріг загального користування від снігових заметів.

1.4. Звернутися з клопотанням до державного підприємства «Львівський облавтодор» про виділення додаткових коштів дорожнім підприємствам району для створення резерву паливно-мастильних матеріалів для проведення снігоочисних робіт на території району.

  1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:

2.1. Укласти угоди з організаціями, підприємствами на залучення дорожньої техніки для ліквідації снігових заметів та ожеледиці на дорогах комунальної власності, забезпечити у повному обсязі наявність необхідної кількості піщано-сольової суміші для посипки тротуарів та комунальних вулиць у зимовий період.

2.2. Розглянути можливість закупівлі додаткової дорожньої техніки з метою якісного проведення снігоочисних робіт на підвідомчій території.

  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василя Вісьтака.
Голова   Іван ІЛЬЧИШИН

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 533 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua