Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
« 21 » жовтня 2021 року Самбір № 133
Про приписку юнаків 2005 року народження до призовної дільниці Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки
На виконання Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», статей 6, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», враховуючи лист Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 29 вересня 2021 року № 2/3429
З О Б О В ’ Я З У Ю:
1. Впродовж січня-березня 2022 року провести приписку громадян 2005 року народження за місцем постійного чи тимчасового проживання до призовної дільниці Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (першого та другого відділів територіального центру комплектування та соціальної підтримки).
2. Затвердити персональний склад районної комісії з питань приписки громадян 2005 року народження до призовної дільниці Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, першого та другого відділів територіального центру комплектування та соціальної підтримки, що додається.
3. Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради «Самбірська центральна лікарня» (Б. Марчук), комунальне некомерційне підприємство «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради (Р. Пукало), комунальне некомерційне підприємство Самбірський центр первинної медико-санітарної допомоги Самбірської міської ради (А. Бобак), комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської міської ради «Старосамбірська районна лікарня» (М. Галевич), комунальне некомерційне підприємство «Турківська міська лікарня» (К. Коробов), комунальне некомерційне підприємство «Боринська районна лікарня» (І. Маркін):
3.1. Скерувати в Самбірський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, першого та другого відділів територіального центру комплектування та соціальної підтримки лікарів-спеціалістів для проведення медичного огляду громадян 2005 року народження та забезпечити необхідну кількість медичного персоналу під час приписки до призовної дільниці у 2022 році, згідно з додатками 1, 2, 3.
3.2. Забезпечити призовну дільницю Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підготовки, першого та другого відділів територіального центру комплектування та соціальної підтримки необхідним медично-санітарним обладнанням, медикаментами та інструментарієм для оснащення лікарських кабінетів, з метою проведення приписки громадян 2005 року народження.
3.3. До 1 листопада 2021 року на громадян 2005 року народження подати у Самбірський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки, першого та другого територіального центру комплектування та соціальної підтримки медичні картки амбулаторного хворого з вкладними листами до них, які знаходяться на диспансерному обліку з приводу нервово-психічних захворювань, туберкульозу, шкірно-венеричних, інфекційних захворювань внутрішніх органів, кісток, м’язів, суглобів.
3.4. Для стаціонарного обстеження призовників в комунальному некомерційному підприємстві Самбірської міської ради «Самбірська центральна лікарня» виділити 10-15 місць, забезпечити повне і якісне обстеження юнаків 2005 року народження у встановлений термін.
3.5. Провести юнакам 2005 року народження рентгенівське (флюорографічне) обстеження органів грудної клітки, ЕКГ, аналізи та інші обстеження, аналіз крові на базі комунального некомерційного підприємства Самбірської міської ради «Самбірська центральна лікарня», комунального некомерційного підприємства «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради, комунального некомерційного підприємства Старосамбірської міської ради «Старосамбірська районна лікарня», комунального некомерційного підприємства «Турківська міська рада» та комунального некомерційного підприємства «Боринська районна лікарня», в термін з 1 листопада 2021 року до 31 березня 2022 року.
4. Керівників підприємств, установ, організацій, директорів навчальних закладів, міських, селищного, сільських голів:
4.1. Подати до 31 жовтня 2021 року в Самбірський районний територіальний центр комплектування та соціальної підготовки списки юнаків 2005 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці.
4.2. В період з 1 листопада 2021 року до 1 березня 2022 року виділити в підпорядкування Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підготовки техпрацівників для роботи на призовній дільниці із збереженням за ними середньомісячної заробітної плати і місця роботи, згідно з додатком 4.
5. Самбірський районний відділ поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (С. Захарчик):
5.1. До 31 жовтня 2021 року подати у Самбірський районний територіальний центр комплектування та соціальної підготовки списки юнаків 2005 року народження, які притягалися до кримінальної та адміністративної відповідальності, перебувають на обліку за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем та наркотичними засобами.
5.2. Проводити розшук і доставку в Самбірський районний територіальний центр комплектування та соціальної підготовки (перший та другий відділи територіального центру комплектування та соціальної підтримки) юнаків 2005 року народження, які ухиляються від виконання військового обов’язку.
6. Міських, селищного, сільських голів з 1 січня 2022 року проводити приписку і виписку юнаків 2005 року народження за їх місцем проживання тільки при наявності в їхніх військово-облікових документах відміток про прийняття на військовий облік і зняття з нього.
7. Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації (О. Добрянська) до 31 жовтня 2021 року подати у Самбірський районний територіальний центр комплектування та соціальної підготовки списки громадян 2005 року народження, яким встановлено інвалідність.
8. Фінансове управління районної державної адміністрації (Н. Гошман) для забезпечення проведення приписки юнаків 2005 року народження виділити кошти для виготовлення необхідних бланків та канцтоварів.
9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василя Вісьтака.
 
 
Голова Іван ІЛЬЧИШИН
 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядження голови районної державної адміністрації
від «21» жовтня 2021 року № 133

 

Склад
районної комісії з питань приписки громадян 2005 року народження до призовної дільниці Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Бабич
Сергій Георгієвич

-      начальник Самбірського районного територіального центру комплектації та соціальної підготовки, голова комісії (за згодою);

Кутюк
Мирослава Орестівна

-      реєстратор комунального некомерційного підприємства «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради, секретар комісії (за згодою).

Члени комісії:

Кащенюк
Галина Зеновіївна

-      лікар, який організовує роботу медичного персоналу з медичного огляду громадян України, які підлягають приписці (за згодою);

Квасниця
Роман Миколайович

-      головний спеціаліст відділу освіти Самбірської міської ради (за згодою);

Пукаляк
Ольга Андріївна

-      начальник сектору ювенальної превенції Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (за згодою).

     

В окремих випадках за відсутності членів комісії з поважних причин ввести в склад комісії:

Бугайчука
Михайла Васильовича

-       заступника начальника – начальника мобілізаційного відділення Самбірського районного територіального центру комплектації та соціальної підготовки, голову комісії (за згодою);

Петрусик
Надію Миронівну

-       медичну сестру комунального некомерційного підприємства Самбірської міської ради «Самбірська центральна лікарня», секретаря комісії (за згодою).

Члени комісії:

Цибовську
Мар’яну Романівну

-       інспектор ювенальної превенції Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (за згодою);

Припіна
Ярослава Михайловича

-       головного спеціаліста сектору з питань освіти, молоді та спорту відділу гуманітарної політики районної державної адміністрації;

Форись
Марію Василівну

-       лікаря, який організовує роботу медичного персоналу з медичного огляду громадян України, які підлягають приписці (за згодою).

_______________________________________


ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням голови районної державної адміністрації
від «21» жовтня 2021 року № 133

 

Склад
першого відділу Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Казан
Роман Ярославович

- начальник першого відділу Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, голова комісії (за згодою);

Дубей
Ганна Іванівна

- медична сестра комунального некомерційного підприємства Старосамбірської міської ради «Старосамбірська районна лікарня», секретар комісії (за згодою).

Члени комісії:

Сигерич
Роман Омелянович

- заступник начальника Старосамбірського відділення поліції № 1 Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (за згодою);

Костецький
Роман Михайлович

- лікар, який організовує роботу медичного персоналу з медичного огляду громадян України, які підлягають приписці (за згодою);

Юрчик
Петро Ярославович

- завідувач  сектору з питань культури та туризму відділу гуманітарної політики районної державної адміністрації;

Пащак
Галина Богданівна

- психолог Старосамбірської ЗОСШ I-II ст. (за згодою).

____________________________________

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням голови районної державної адміністрації
від «21» жовтня 2021 року № 133

 

Склад
другого відділу Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Косман
Руслан Васильович

- начальник другого відділу Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, голова комісії (за згодою);

Шалабавка
Оксана Володимирівна

- медична сестра комунального некомерційного підприємства «Турківська міська лікарня», секретар комісії (за згодою).

Члени комісії:

Шалабавка
Іван Миколайович

- начальник сектору ювенальної превенції патрульної поліції Турківського відділення поліції № 2 Самбірського районного відділу поліції Головного управляння Національної поліції у Львівській області (за згодою);

Макарик
Михайло Михайлович

- лікар, який організовує роботу медичного персоналу з медичного огляду громадян України, які підлягають приписці (за згодою);

Волчанський
Мирон Степанович

- провідний спеціаліст відділу освіти і туризму Турківської міської ради (за згодою);

Куліковська
Любов Іванівна

- психолог комунальної установи «Центр надання послуг» Турківської міської ради (за згодою).

___________________________________

 


Додаток 1
до розпорядження голови
районної державної адміністрації
від «21» жовтня 2021 року № 133

 

Склад
лікарів-спеціалістів для проведення медичного огляду юнаків 2005 року народження під час приписки до призовної дільниці Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у 2022 році

1.                   

Лікар-невропатолог

-

Петрушак Ореста Ільківна

2.                   

Лікар-отоларинголог

-

Зінченко Ігор Анатолійович

3.                   

Лікар-офтальмолог

-

Зджанська Володимира Станіславівна

4.                   

Лікар-психіатр

-

Лаврів Олег Йосипович

5.                   

Лікар-стоматолог

-

Леус Олександра Миколайовича

6.                   

Лікар-терапевт

-

Форись Марія Василівна

7.                   

Лікар-хірург

-

Куць Йосип Миколайович

В окремих випадках при відсутності членів медичної комісії з поважних причин ввести до складу комісії:

1.                   

Лікаря-невропатолога

-

Козак Ганну Григорівну

2.                   

Лікаря-отоларинголога

-

Пукій Ярослава Івановича

3.                   

Лікаря-офтальмолога

-

Паховчишин Ірину Теодорівну

4.                   

Лікаря-психіатра

-

Котило Олега Дмитровича

5.                   

Лікаря-стоматолога

-

Вороняк Оксану Ярославівну

6.                   

Лікаря-терапевта

-

Подолець Дмитра Геннадійовича

7.                   

Лікаря-хірурга

-

Скірина Степана Івановича

Виділити середній медичний персонал для роботи з лікарями-спеціалістами:

- Для роботи з стоматологом – Мудру Дану Володимирівну.

- Для роботи з терапевтом – Бабич Ірину Степанівну.

- Для роботи з хірургом – Воляр Галину Богданівну.

- Для роботи з окулістом – Шмілик Галину Степанівну.

- Для роботи з отоларингологом – Лесик Оксану Борисівну.

- Для роботи з медичною документацією – Петрусик Надію Миронівну.

- Для роботи з секретарем комісії – Кутюк Мирославу Орестівну.

 

 

Начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту районної державної адміністрації   Андрій Кузьо

 


Додаток 2
до розпорядження голови
районної державної адміністрації
від «21» жовтня 2021 року № 133

 

Склад
лікарів-спеціалістів для проведення медичного огляду юнаків 2005 року народження під час приписки до призовної дільниці першого відділу Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки)

1.

Лікар-дерматолог

-

Ільків Іван Йосипович

2.

Лікар-невропатолог

-

Павліш Наталія Михайлівна

3.

Лікар-отоларинголог

-

Куприч Роксолана Мирославівна

4.

Лікар-офтальмолог

-

Вересович Людмила Ярославівна

5.

Лікар-психіатр

-

Головчак Тетяна Василівна

6.

Лікар-стоматолог

-

Ціллер Марія Степанівна

7.

Лікар-терапевт

-

Лопух Богдан Іванович

8.

Лікар-хірург

-

Урбан Роман Петрович

В окремих випадках при відсутності членів медичної комісії з поважних причин ввести до складу комісії:

1.

Лікаря-дерматолога

-

Опалинську Галину Василівну

2.

Лікаря-невропатолога

-

Скипакевич Галину Василівну

3.

Лікаря-отоларинголога

-

Куприч Роксолану Мирославівну

4.

Лікаря-офтальмолога

-

Чаплинську Оксану Ярославівну

5.

Лікаря-стоматолога

-

Ціллер Марію Степанівну

6.

Лікаря-терапевта

-

Левицьку-Бонк Галину Михайлівну

7.

Лікаря-хірурга

-

Кантаровича Романа Ярославовича

Виділити середній медичний персонал для роботи з лікарями-спеціалістами:

Для роботи з стоматологом – Топільницьку Галину Богданівну.

Для роботи з терапевтом – Дицьку Руслану Іванівну.

Для роботи з хірургом – Моційовську Оксану Василівну.

Для роботи з окулістом – Вишатинську Олесю Іванівну.

Для роботи з отоларингологом – Борисову Ірину Миколаївну.

Для роботи з медичною документацією – Дубей Анну Іванівну.

Для роботи секретарем комісії – Кубин Світлану Михайлівну.

 

 

Начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту районної державної адміністрації   Андрій Кузьо

 

 

Додаток 3
до розпорядження голови
районної державної адміністрації
від «21» жовтня 2021 року № 133

 

Склад
лікарів-спеціалістів для проведення медичного огляду юнаків 2005 року народження під час приписки до призовної дільниці другого відділу Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

1.

Лікар, що організовує роботу медичного персоналу

-

Макарик Михайло Михайлович

2.

Лікар-отоларинголог

-

Семенків Інна Анатоліївна

3.

Лікар-офтальмолог

-

Заканич Наталія Михайлівна

4.

Лікар-психіатр

-

Калька Марія Василівна

5.

Лікар-стоматолог

-

Миньо Анатолій Ярославович

6.

Лікар-терапевт

-

Марунчак Нестор Васильович

7.

Лікар-хірург

-

Шпак Ігор Федорович

В окремих випадках при відсутності членів медичної комісії з поважних причин ввести до складу комісії:

1.

Лікаря, що організовує роботу медичного персоналу

-

Галишин Миколу Михайловича

2.

Лікаря-невропатолога

-

Матківську Марію Михайлівну

3.

Лікаря-стоматолога

-

Цекота Ігоря Івановича

4.

Лікаря-терапевта

-

Стець Тетяну Романівну

5.

Лікаря-хірурга

-

Ігнацевича Петра Петровича

Виділити середній медичний персонал для роботи з лікарями-спеціалістами:

Для роботи з стоматологом – Комарницьку Марію Михайлівну.

Для роботи з терапевтом – Копитчак Віту Володимирівну.

Для роботи з хірургом – Годованець Стефанію Іванівну.

Для роботи з окулістом – Гнатів Галину Миколаївну.

Для роботи з дерматологом – Годованець Стефанію Іванівну.

Для роботи з психіатром – Лоневського Мирослава Мироновича.

Для роботи з невропатологом – Бліхар Ольгу Клементівну.

Для роботи з медичною документацією – Гришутіну Ярославу Іванівну.

Для роботи з секретарем комісії – Писанчин Лілію Володимирівну.

 

 

Начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту районної державної адміністрації   Андрій Кузьо

 


Додаток 4
до розпорядження голови
районної державної адміністрації
від «21» жовтня 2021 року № 133

 

Перелік
підприємств, які виділяють працівників для роботи на призовній дільниці Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо технічного забезпечення проведення приписки юнаків

 1. Відділ культури Самбірської міської ради.
 2. Відділ освіти Самбірської міської ради.
 3. Державне підприємство «Самбірське лісове господарство».
 4. Самбірська експлуатаційна дільниця басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну.
 5. Самбірський фаховий коледж культури і мистецтв.
 6. Самбірський фаховий медичний коледж.
 7. Самбірський технікум економіки та інформатики.
 8. Самбірський педагогічний коледж ім. Івана Филипчака.
 9. Самбірський ліцей сфери послуг.
 10. Відділ культури Старосамбірської міської ради.
 11. Відділ освіти Старосамбірської міської ради.
 12. Старосамбірська міська бібліотека.
 13. Відділ освіти, культури і туризму Турківської міської ради.
 14. Державне підприємство «Турківське лісове господарство».
 15. Комунальне некомерційне підприємство «Боринська районна лікарня».
 16. Комунальне некомерційне підприємство «Турківська міська лікарня».

 

 

Начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту районної державної адміністрації   Андрій Кузьо

 


Пояснювальна записка

до проєкту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про приписку юнаків 2005 року народження до призовної дільниці Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки»

Підставою для розроблення проєкту розпорядження є лист Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 29 вересня 2021 року № 2/3429.

Метою прийняття даного розпорядження є створення необхідних умов для своєчасного і організованого проведення приписки юнаків 2005 року народження до призовної дільниці Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

В даній сфері відносин діють такі нормативні-правові акти : Закон України «Про військовий обов’язок та військову службу», постанова Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом».

Відповідно до законів України «Про захист персональних даних» та «Про доступ до публічної інформації» інформація з обмеженим доступом відсутня.

Прийняття даного розпорядження не потребує додаткових матеріальних і фінансових затрат.

 

 

Начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту районної державної адміністрації   Андрій Кузьо

«___» ____________ 2021 року.


Довідка

про погодження проєкту розпорядження «Про приписку юнаків 2005 року народження до призовної дільниці Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки»

Проєкт розпорядження голови районної державної адміністрації розроблено  відділом з питань оборонної роботи та цивільного захисту районної державної адміністрації спільно із Самбірським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

 

 

Погоджено:
без зауважень

 

Начальник Самбірського районного
територіального центру комплектування
та соціальної підтримки                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Сергій Бабич

 

 

Головний лікар комунального некомерційного
підприємства Самбірської міської ради
«Самбірська центральна лікарня»                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Богдан Марчук

 

 

Начальник Самбірського районного відділу
поліції Головного управління Національної
поліції у Львівській області                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Сергій Захарчик

 

 

Начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту районної державної адміністрації   Андрій Кузьо

«___» _______________ 2021 року. 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 140 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua