Самбірська

районна державна адміністрація

У к р а Ї н а

розпорЯдженнЯ

ГОЛОВИ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_3_” _червня_ 2011 року № _284_

м. Самбір

 

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 серпня 1996 року № 511

 

У відповідності до Указу Президента України від 8 серпня 1995 року № 720/95 „Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям”, враховуючи заяву жителя с. Гординя, вул. Чайківського, 2 Гузіновського Степана Івановича від 5 травня 2011 року та клопотання Гординянської сільської ради від 5 травня 2011 року № 02/09-103:

1. Внести зміни до розпорядження голови Самбірської районної державної адміністрації від 21 серпня 1996 року № 511 “Про видачу сертифікатів на право на земельну частку (пай) особам, що мають право на середню земельну частку згідно статті 6 Земельного Кодексу України по Гординянській сільській Ради народних депутатів” в частині зміни прізвища особи, яка занесена в розпорядження як “Гузіновска Надія Михайлівна” на “Гузиновська Надія Михайлівна”.

2. Управлінню Держкомзему у Самбірському районі (Г. Маркович) та виконкому Гординянської сільської ради (Л. Зозуля) внести відповідні зміни в сертифікат на земельну частку (пай) та земельно-облікові документи.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького.

 

Іван Білак

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 86 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua