Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Д О Р У Ч Е Н Н Я

«7» липня 2021 року Самбір № 8

Про утворення робочих груп з питань

легалізації виплати заробітної плати

та зайнятості населення

На виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 17 червня 2021 року № 507/0/5-21 «Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення» та з метою легалізації заробітної плати, виявлення прихованої та неформальної зайнятості, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників:

Міським, селищному, сільським головам

  1. Створити робочу групу з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Термін: ДО 16 ЛИПНЯ 2021 РОКУ

  1. Забезпечити проведення масштабної інформаційно-роз’яснювальної роботи для роботодавців, застрахованих осіб та безробітних щодо переваг офіційного працевлаштування та негативних наслідків неформальної зайнятості.

Термін: постійно

  1. Забезпечити проведення заслуховування на засіданнях робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення суб’єктів господарювання, які виплачують заробітну плату менше та/або на рівні законодавчо встановленого мінімуму.

Термін: щотижня

  1. Проводити аналіз економічних показників місцевих бюджетоутворюючих суб’єктів господарської діяльності та у випадку виявлення негативних тенденцій невідкладно вживати заходи щодо покращення умов здійснення їхньої господарської діяльності, та про результати інформувати районну державну адміністрацію.

Термін: постійно

  1. Подавати звіт про роботу робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення в управління соціально-економічного розвитку Самбірської районної державної адміністрації.

Термін: Щомісячно до 1 числа

  1. Забезпечувати участь місцевих суб’єктів господарської діяльності у стаціонарних засіданнях районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Термін: постійно

  1. Контроль за виконанням доручення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василя Вісьтака.

 

Перший заступник голови   Віктор ТУРИК

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 177 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua