Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Д О Р У Ч Е Н Н Я

«6» липня 2021 року Самбір № 7

Про проведення роботи щодо 

вакцинопрофілактики гострої

респіраторної хвороб COVID-19

За підсумками наради з керівниками органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я, організацій, підприємств та установ району 2 липня 2021 року з питань: «Про стан проведення вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2 у Самбірському районі» та «Про стан виконання перспективного обсягу профілактичних щеплень на 2021 рік в Самбірському районі за 5 місяців 2021 року»:

Міським, селищному, сільським головам

 1. Розпорядчим документом визначити посадових осіб відповідальних за виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2021 року № 340-р «Про затвердження Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, на період до 31 грудня 2021 року», копії розпорядчих документів з контактними телефонами відповідальних осіб скерувати в Самбірську районну державну адміністрацію (на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
 2. Вирішити питання функціонування центрів вакцинації населення на відповідній території у вихідні дні.
 3. Проінформувати населення та районну державну адміністрацію щодо режиму роботи відповідного центру вакцинації населення.

Термін: до 10 липня 2021 року

Керівникам закладів охорони здоров’я

 1. Забезпечити подання інформації про кількість вакцинованих осіб кожним сімейним лікарем. Інформацію подавати з середи 7 липня 2021 року з наростаючим в Самбірський міжрайонний відділ державної установи «Львівський обласний центр контролю і профілактики хвороб» (на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Термін: щоденно станом на 10.00 год.

 1. Активізувати роботу з питань вакцинопрофілактики COVID-19 та забезпечити виконання Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, на період до 31 грудня 2021 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2021 року № 340-р.

Термін: постійно

 1. Проводити щоденний моніторинг стану вакцинопрофілактики проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2 в підпорядкованому закладі та серед населення, яке обслуговує заклад.

Термін: постійно

 1. Забезпечити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Самбірщини, із залученням керівників закладів освіти, з проведенням лекцій, бесід, засідань круглих столів та ін.

Термін: постійно

 1. Забезпечити належне функціонування постійних та тимчасових пунктів щеплень, які функціонують на базі закладів охорони здоров’я та в організованих закладах Самбірського району.

Термін: постійно

 1. Подати на електронну адресу Самбірського міжрайонного відділу  державної установи «Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» Перспективні обсяги профілактичних щеплень на 2021 рік в розрізі кожної міської, селищної та сільської ради.

Термін: до 20 липня 2021 року

 1. Забезпечити виконання Плану профілактичних щеплень згідно Календаря профілактичних щеплень, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 595 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 1159/19897 від 10 жовтня 2011 року із внесеними змінами затвердженими наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11 серпня 2014 року № 551 «Про удосконалення проведення профілактичних щеплень», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 1237/26014 від 13 жовтня 2014 року.

Термін: постійно

 1. Про виконання Плану профілактичних щеплень згідно Календаря профілактичних щеплень інформувати Самбірський міжрайонний відділ державної установи «Львівський обласний центр контролю і профілактики хвороб».

Термін: щомісячно до 5 числа

 1. Посилити санітарно-просвітницьку роботу серед населення щодо необхідності проведення щеплень, як основного засобу захисту.

Термін: постійно

Н. Шпак

 1. Інформувати Самбірську районну державну адміністрацію та Самбірську районну раду про стан виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2021 року № 340-р «Про затвердження Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, на період до 31 грудня 2021 року».

Термін: щотижнево, а у випадку ускладнення епідемічної ситуації – негайно

 1. Посилити інформаційно-роз’яснюючу роботу серед населення району з питань вакцинації, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Термін: постійно

 1. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

 

Перший заступник голови   Віктор ТУРИК

 

 


 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 65 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua