Самбірська

районна державна адміністрація

самбІрська районна державна адмІнІстрацІЯ

Д О Р У Ч Е н н я

 

«

12

»

лютого

2021 року

Самбір

1

 

Про створення робочих груп

На виконання протоколу № 9 засідання Кабінету Міністрів України від 21 січня 2021 року та доручень голови Львівської обласної державної адміністрації від 8 лютого 2021 року № 6/0/6‑21 «На виконання протоколу № 9 засідання Кабінету Міністрів України від 21 січня 2021 року про проєкти розпоряджень Кабінету Міністрів України», першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації від 11 лютого 2021 року № 1/0/6-21 «На виконання протоколу № 9 засідання Кабінету Міністрів України від 21 січня 2021 року та доручення голови обласної державної адміністрації від 08 лютого 2021 року № 6/0/6-21»:

Міським, селищному, сільським головам, С. Захарчику, О. Добрянській

  1. Терміново створити робочі групи для виявлення та встановлення фактів надання послуг з проживання та / або утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших громадян групи ризику з порушенням вимог чинного законодавства в межах адміністративних територій для вжиття заходів до припинення такої незаконної діяльності.

Термін: до 15 лютого 2021 року

  1. Вжити невідкладних заходів щодо виявлення та встановлення фактів надання послуг з проживання та / або утримання людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших громадян групи ризику з порушенням вимог чинного законодавства в межах адміністративних територій.

Термін: до 22 лютого 2021 року

Н. Білас, Б. Марчуку, Д. Худзей, міським, селищному, сільським головам

  1. Сформувати відповідно до компетенції переліки готелів, санаторіїв, баз відпочинку, гуртожитків закладів вищої, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-реабілітаційних центрів, санаторних 2 шкіл, закладів спеціалізованої освіти, пансіонатів, хостелів, будинків-інтернатів (пансіонатів) з надання послуг з проживання та / або утримання людей похилого віку, дітей та осіб з інвалідністю та інших громадян групи ризику, зокрема бездомних осіб, осіб, звільнених з місць позбавлення волі, осіб із залежністю від наркотичних засобів чи психотропних речовин, закладів соціального захисту, в яких стаціонарно перебувають (проживають) діти, державної та недержавної (у тому числі релігійної) форми власності тощо відповідно до запропонованої форми.

Термін: до 26 лютого 2021 року

  1. Сформовані переліки об’єктів, що визначені в пункті 3 цього доручення, надати до районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій через сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами районної державної адміністрації та до Самбірського районного відділу головного управління ДСНС України у Львівській області.

Термін: до 1 березня 2021 року

О. Хім’яку

  1. Забезпечити проведення у встановленому порядку позапланових заходів щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки у готелях, пансіонатах, хостелах, будинках з надання послуг з проживання та / або утримання людей похилого віку та осіб з інвалідністю відповідно до наданих переліків.

Термін: до 20 квітня 2021 року

  1. Про результати проведення позапланових заходів щодо здійснення державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки у зазначеній сфері поінформувати головне управління ДСНС України у Львівській області та районну державну адміністрацію.

Термін: до 30 квітня 2021 року

  1. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Додаток: Інформація щодо надавачів соціальних послуг стаціонарного догляду, які передбачають цілодобове перебування (проживання) нічне перебування у приміщеннях.

 

 

Перший заступник голови   Василь ВІСЬТАК

Додаток
до доручення голови районної державної адміністрації
від «12» _лютого 2021 року № _1

 

ІНФОРМАЦІЯ

щодо надавачів соціальних послуг стаціонарного догляду, які передбачають цілодобове

перебування (проживання) нічне перебування у приміщеннях

зп

Назва територіальної громади

Повна назва установи

Форма власності (державна, приватна, комунальна, спільна та інші)

Організаційно-правова форма (ТзОВ, ФОП, комунальний заклад, благодійна організація тощо) Код ЄДРПО, код

Адреса закладу (фактична)

ПІБ керівника, контактні телефони

Кількість працівників

закладу

Кількість осіб, що проживають у закладі

Зареєстровані субʼєкти господарювання

I.

Самбірський район

1.1

 

 

 

 

 

 

 

 

1.2

 

 

 

 

 

 

 

 

1.3

 

 

 

 

 

 

 

 

Незареєстровані субʼєкти господарювання

I.

Самбірський район

1.1

 

 

 

 

 

 

 

 

1.2

 

 

 

 

 

 

 

 

1.3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова міської (селищної, сільської) ради                                    _______________________    ____________________

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 873 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua