Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

заступника ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_30_” _травня_ 2012 року № _22_

Про створення дитячих будинків сімейного типу у Самбірському районі

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрі України від 28 березня 2012 року № 189-р «Про затвердження плану заходів з виконання завдань соціальної політики на 2012 рік», на виконання доручення заступника голови обласної державної адміністрації від 28 травня 2012 року № 5:

Л. Волошин

1. Визначити кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку у службі у справах дітей районної державної адміністрації і потребують влаштування до сімейних форм виховання таких як прийомна сім’я, дитячий будинок сімейного типу.

Термін: до 15 червня 2012 року

2. Визначити потребу у кількості дитячих будників сімейного типу, які необхідно створити у районі, виходячи із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують влаштування до дитячих будинків сімейного типу.

Термін: до 15 червня 2012 року

Г. Міньків

3. Активізувати роботу з пошуку кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

Термін: постійно

Міським, селищному та сільським головам

4. Провести обстеження приміщень (незвершених будівництв, не функціонуючих закладів), які знаходяться на території громад, на базі яких можливо створити дитячі будинки сімейного типу, подати інформацію щодо перспективних земельних ділянок під будівництво дитячих будинків сімейного типу.

Термін: до 10 червня 2012 року

5. Вивчити питання щодо можливості створення дитячих будинків сімейного типу на базі приватних будинків громадян, які виявили бажання створити або мають бажання передати свій будинок у користування іншій сім’ї для функціонування на його базі дитячого будинку сімейного типу.

Термін: До 10 червня 2012 року

6. Інформацію про результати проведеної роботи для узагальнення надати службі у справах дітей районної державної адміністрації.

Термін: до 10 червня 2012 року

7. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Заступник голови районної

державної адміністрації Ігор Бобровський

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 406 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua