Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_23_” _травня_ 2012 року № _21_

м. Самбір

Про змістовне проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року

За результатами засідання координаційної ради з питань дітей Самбірської районної державної адміністрації, з метою змістовного проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року:

Л. Охріменку, В. Федірку, В. Леську

1. Активізувати роботу педагогічних колективів щодо організації змістовного дозвілля дітей під час канікул. Скласти план заходів щодо відпочинку дітей, визначити осіб, відповідальних за даний напрямок роботи. В план роботи включити заходи приурочені державним, релігійним святам, видатним історичним подіям та видатним особистостям.

Термін: До 25 травня 2012 року

2. Провести нараду з начальниками пришкільних відпочинкових таборів з питань організації змістовного відпочинку дітей у 2012 році.

Термін: До 30 травня 2012 року

3. Залучати у літній період дітей шкільного віку, особливо із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, до занять з творчого, духовного та фізичного розвитку, у тому числі за рахунок потенціалу позашкільних навчальних закладів.

Термін: червень-серпень 2012 року

4. Організувати в пришкільних таборах еколого-натуралістичні та природоохоронні, науково-технічні, культурно-масові та фізкультурно-спортивні заходи, творчі конкурси, відвідування дітьми музеїв, інших закладів культури, а також проведення туристичних подорожей (поїздок), екскурсій по регіонах України для ознайомлення з визначними пам’ятками історії.

Термін: червень-серпень

Г. Міньків, Л. Волошин, Ю. Деньку, В. Кулику

5. Забезпечити роботу мобільно-консультативного пункту в пришкільних відпочинкових таборах та СТОК «Прикарпаття» ім. Кирила Осьмака с. Сприня.

Термін: червень-серпень

6. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.

Заступник голови

районної державної адміністрації Ігор Бобровський

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 69 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua