Самбірська

районна державна адміністрація

У к р а Ї н а

розпорЯдженнЯ

ГОЛОВИ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_18_” _травня_ 2012 року № _285_

м. Самбір

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території Монастирецької сільської ради Ю. Федишину

У відповідності до ст. 17, 123, 124 та пункту 12 перехідних положень Земельного кодексу України, законів України «Про землеустрій», «Про оренду землі», враховуючи заяву громадянина Ю. Федишина від 19 квітня 2012 року та клопотання Монастирецької сільської ради від 19 квітня 2012 року № 02-02-66:

1. Надати дозвіл громадянину Федишину Юрію Володимировичу (адреса: с. Підбуж вул. І. Франка, 112, Дрогобицький район) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,15 га (землі сільськогосподарського призначення, несільськогосподарські угіддя – господарські будівлі та двори) в оренду, яка знаходиться за межами населеного пункту Монастирець на території Монастирецької сільської ради для здійснення підприємницької діяльності (обслуговування нежитлових будівель – столярний цех № 1, столярний цех № 2).

2. Громадянину Ю. Федишину представити розроблений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на затвердження в Самбірську районну державну адміністрацію.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на в. о. першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького.

Іван Білак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 59 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua