Самбірська

районна державна адміністрація

УКРАЇНА
САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ДОРУЧЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

« 20 » січня 2020 року Самбір № 2
Про створення тимчасової робочої комісії з обстеження водних об’єктів, які розташовані на території Самбірського району

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування», доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 14 січня 2020 року № 1/0/6-20 та з метою обстеження водних об’єктів, які розташовані на території Самбірського району, на предмет виявлення огорож або інших конструкцій на земельних ділянках прибережних захисних смуг:
1. Утворити тимчасову робочу комісію з обстеження водних об’єктів, які розташовані на території Самбірського району, щодо виявлення огорож або інших конструкцій на земельних ділянках прибережних захисних смуг, згідно з додатком.
ТЕРМІН: ДО 22 СІЧНЯ 2020 РОКУ
Робочій комісії (А. Жепко)
2. Провести обстеження водних об’єктів, які розташовані на території Самбірського району, щодо виявлення огорож або інших конструкцій на земельних ділянках прибережних захисних смуг.
3 У разі виявлення огорож або інших конструкцій на земельних ділянках прибережних захисних смуг забезпечити виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування».
ТЕРМІН: ПОСТІЙНО
Т. Курман
4. Інформацію про виконання цього доручення надавати у департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.
ТЕРМІН: ЩОТИЖНЯ
5. Контроль за виконанням доручення залишаю за собою.


Андрій Жепко

 

Додаток

до доручення голови

районної державної адміністрації

від « 20 » січня 2020 року № 2

 

 

Склад
тимчасової робочої комісії з обстеження водних об’єктів, які розташовані на території Самбірського району, щодо виявлення огорож або інших конструкцій на земельних ділянках прибережних захисних смуг

 

Жепко
Андрій Богданович

– голова районної державної адміністрації, голова комісії;

Затварська
Оксана Гіляріївна

– провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації, секретар комісії.

Члени комісії:

Вовчко
Богдан Володимирович

– провідний інженер відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Самбірського управління водного господарства (за згодою);

Кузьо
Людмила Омелянівна

– державний кадастровий реєстратор – головний спеціаліст відділу у Самбірському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (за згодою).

До складу комісії залучити землевпорядників органів місцевого самоврядування за територіальною належністю.

 

 

 

Керівник апарату районної державної адміністрації

 

Оксана Галюлько

Завізували:

 

 

Начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля районної державної адміністрації

 

Тетяна Курман

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 191 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua