Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_23_” _квітня_ 2012 року № _17_

м. Самбір

Щодо контролю за роботою спеціалізованих ліцензованих організацій з перевірки стану димових та вентиляційних каналів у житловому фонді населених пунктів району

На виконання Плану дій місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо контролю за дотриманням власниками житлових будинків різної поверховості “Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями”, що стосується належного утримання димових та вентиляційних каналів, враховуючи лист головного управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської обласної державної адміністрації від 11 квітня 2012 року № 430/03:

1. Створити комісію для контролю за роботою спеціалізованих ліцензованих організацій з перевірки стану димових та вентиляційних каналів у житловому фонді населених пунктів району згідно з додатком.

Комісії (І. Пікулицький)

2. Провести контроль за роботою спеціалізованих ліцензованих організацій з перевірки стану димових та вентиляційних каналів у житловому фонді населених пунктів району та оформити актом.

Термін: травень-вересень 2012 року

І. Пікулицькому

3. Взяти під особистий контроль виконання доручення.

Іван Білак

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 141 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua