Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_17_” _січня_ 2012 року № _4_

м. Самбір

Про стан виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 виконкомами Гординянської та Воютицької сільських рад

На виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 22 грудня 2011 року № 45 «Про стан виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» виконкомами Гординянської та Воютицької сільських рад:

Л. Васюті

1. Надавати практичну допомогу та здійснювати контроль за розглядом звернень громадян.

2. Висвітлювати виконання основних вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та про результати розгляду звернень громадян доводити до відома населення району через засоби масової інформації.

Термін: постійно

Виконкомам Гординянської та Воютицької сільських рад

3. Проводити аналіз та узагальнення звернень громадян для виявлення причин, що їх породжують.

Термін: щоквартально до 10 числа наступного місяця

4. Дотримуватись затверджених графіків особистого прийому громадян і проводити регулярний (не рідше одного разу в місяць) особистий прийом громадян. Приділяти особливу увагу розглядові звернень ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних осіб та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших осіб, які потребують соціального захисту.

Термін: постійно

5. На засіданні виконкому заслухати інформацію про виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Термін: впродовж І кварталу 2012 року

6. Контроль за виконанням рішення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Галину Кухар.

Іван Білак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 71 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua