Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_17_” _січня_ 2012 року № _3_

м. Самбір

Про стан виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008

На виконання рішення Колегії райдержадміністрації від 22 грудня 2011 року № 45 «Про стан виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»:

Л. Васюті

1. Проводити аналіз та узагальнення звернень громадян для виявлення причин, що їх породжують, а також найбільш гострих суспільно значущих проблем, які потребують негайного вирішення.

Термін: щоквартально до 10 числа наступного місяця

2. Проводити контроль за графіком виїзних прийомів громадян, гарячої телефонної лінії та телефону довіри керівництва районної державної адміністрації.

Термін: постійно

3. Висвітлювати виконання основних вимог Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та результати виїзних прийомів доводити до відома населення району через засоби масової інформації.

Термін: постійно

Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, сільським, селищному та міським головам

4. Дотримуватись затверджених графіків особистого прийому громадян і проводити регулярний (не рідше одного разу в місяць) особистий прийом громадян. Приділяти особливу увагу розглядові звернень ветеранів війни та праці, інвалідів, непрацездатних осіб та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших осіб, які потребують соціального захисту.

Термін: постійно

Виконавчим комітетам Ралівської (В. Бучко) Городищенської (В. Гречух), Корницької (І. Слабик), Пяновицької (В. Мотренко) сільських рад

5. На засіданнях виконкому та нарадах заслухати інформацію про виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Термін: впродовж січня-лютого 2012 року

6. Контроль за виконанням рішення покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Галину Кухар.

Іван Білак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 165 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua