Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районої ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_12_” _грудня_ 2011 року № _73_

м. Самбір

Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Самбірському районі щодо протидії корупції та організованої злочинності

На виконання рішення Колегії Самбірської районної державної адміністрації від 24 листопад 2011 року № 40 «Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності у Самбірському районі щодо протидії корупції та організованої злочинності»:

В. Кулику

1. Здійснювати постійний моніторинг скоєння злочинів. За результатами розробляти графіки та встановлювати маршрути несення служби патрульними нарядами з метою якісного перекриття найбільш уражених злочинами територій. Проводити роз’яснювальну роботу та здійснювати заходи з метою недопущення порушень громадського порядку в ході проведення масових заходів.

2. Забезпечити контроль за особами, які перебувають на профілактичних обліках Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області, зосередивши увагу на тих, які звільнились з місць позбавлення волі.

3. Посилити контроль за дотриманням графіків роботи закладів торгівлі та громадського харчування, розташованих поблизу місць масового перебування молоді.

4. Постійно здійснювати рейди з метою виявлення фактів самогоноваріння, розповсюдження фальсифікованої алкогольної продукції.

5. Активізувати роботу щодо залучення членів громадських формувань з охорони громадського порядку спільно з патрульними нарядами до здійснення правоохоронних заходів.

6. Постійно проводити інструктаж членів громадських формувань з охорони громадського порядку перед виходом на чергування.

7. Разом з міськими, селищним та сільськими головами забезпечити виконання спільних заходів із забезпечення правопорядку на території Самбірського району дільничними інспекторами Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області та членами громадських формувань з охорони громадського порядку.

8. Щоквартально організовувати зустрічі керівництва Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області та дільничних інспекторів міліції з населенням, трудовими, навчальними колективами для визначення конкретних дій щодо боротьби з порушеннями на підзвітній території та проведення профілактичної роботи.

9. Проводити роботу із умовно достроково-звільненими та умовно засудженими в питанні виправлення і ресоціалізації, а також проведенні індивідуальної, роз’яснювальної, правоохоронної, агітаційної роботи.

10. Прийняти активну участь у розробці та затвердженні регіональної програми профілактики та правопорушень, передбаченої у місцевому бюджеті відповідно до фінансування та вжити відповідних заходів.

ТЕРМІН: постійно

В. Кулику, Л. Охріменку, В Леську

11. Проаналізувати стан та ефективність залучення підлітків та молоді до масових занять фізичною культурою та спортом, проведення систематичних змагань, інших фізкультурно-оздоровчих заходів та здійснити скоординований план дій щодо активізації спортивно-масової роботи серед молоді за місцем проживання, навчання, праці.

ТЕРМІН: постійно

Міським, селищному, сільським головам району

12. Проаналізувати стан матеріально-технічного забезпечення робочих місць дільничних інспекторів, та в міру можливості покращувати умови для прийому громадян на підлеглих територіях.

13. Залучати додаткові сили громадських формувань з охорони громадського порядку для стабілізації та покращення криміногенної ситуації в населених пунктах району та надання практичної допомоги Самбірському МВ ГУ МВС України у Львівській області в активізації роботи щодо попередження та розкриття злочинів, розшуку злочинців, що переховуються від правосудця, наведення належного порядку в громадських місцях.

14. Проводити різного роду святкування в населених пунктах і громадських місцях органами місцевого самоврядування до 23:00 год., з метою захисту населення від шкідливого впливу шуму та виконання правил додержання тиші.

ТЕРМІН: постійно

В. Кулику, Л. Охріменку, В Леську
міським, селищному, сільським головам району

15. Щоквартально до 5 числа наступного місяця за звітний період інформувати сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Самбірської районної державної адміністрації (П. Рибак) про вжиті заходи та проведену роботу.

ТЕРМІН: щоквартально

Г. Кухар

16. Взяти під особистий контроль виконання доручення.

Іван Білак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 68 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua