Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_12_” _грудня_ 2011 року № _72_

м. Самбір


Про підготовку проведення засідання Колегії районної державної адміністрації у грудні 2011 року

1. Провести 22 грудня 2011 року засідання Колегії Самбірської районної державної адміністрації з порядком денним:

1.1. Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2012 рік.

1.2. Про проект районного бюджету на 2012 рік.

1.3. Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування у виконкомах Гординянської та Воютицької сільських рад.

1.4. Про план Колегії Самбірської районної державної адміністрації на 2012 рік.

1.5. Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Самбірській районній державній адміністрації за 2011 рік.

І. Гамрищаку, І. Пікулицькому,
І. Бобровському, І. Нестораку

2. Підготувати довідку про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2012 рік.

3. Довідку та пропозиції до проекту рішення Колегії районної державної адміністрації з питання „Про проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Самбірського району на 2012 рік” подати в відділ організаційно-кадрової роботи районної державної адміністрації, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 19 грудня 2011 року

І. Гамрищаку,
В. Демківу

4. Підготувати довідку про проект районного бюджету на 2012 рік.

5. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання “Про проект районного бюджету на 2012 рік ” подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 19 грудня 2011 року

Г. Кухар,
Л. Васюті

6. Підготувати довідку про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування у виконкомах Гординянської та Воютицької сільських рад.

7. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання “Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування у виконкомах Гординянської та Воютицької сільських рад” подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 19 грудня 2011 року

Г. Кухар,
О. Галюлько

8. Підготувати довідку про план Колегії Самбірської районної державної адміністрації на 2012 рік.

9. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання «Про план Колегії Самбірської районної державної адміністрації на 2012 рік» подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 19 грудня 2011 року

Г. Кухар,
Л. Васюті

10. Підготувати довідку про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Самбірській районній державній адміністрації за 2011 рік.

11. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання «Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Самбірській районній державній адміністрації за 2011 рік» подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 19 грудня 2011 року

О. Галюлько

12. Укомплектовані матеріали з питань, що виносяться на розгляд Колегії у грудні 2011 року, подати на розгляд голові та членам Колегії районної державної адміністрації.

Термін: до 22 грудня 2011 року

13. Повідомити членів Колегії і запрошених осіб про місце і час проведення засідання Колегії.

Термін: за три дні до засідання.

І. Гамрищаку, І. Пікулицькому,
І. Бобровському, Г. Кухар

14. Взяти під особистий контроль виконання доручення відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Перший заступник голови

районної державної адміністрації Ігор Гамрищак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 153 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua