Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_30_” _листопада_ 2011 року № _70_

м. Самбір

Про функціонування української мови у районі

У відповідності до статті 10 Конституції України, на виконання рішення Колегії Самбірської районної державної адміністрації від 24 листопада 2011 року № 39 «Про функціонування української мови у районі»:

Міським, селищному та сільським головам, керівникам підприємств, установ та організацій, керівникам відділів, управлінь, секторів та служби районної державної адміністрації

1. Забезпечити неухильне виконання на території Самбірського району статті 10 Конституції України, чинного законодавства про українську мову.

Термін: постійно

І. Бобровському, П. Андрущенку

2. Переглянути склад комісії при Самбірській районної державної адміністрації з питань належного функціонування української мови як державної на території Самбірського району із залученням до неї представників депутатського корпусу Самбірської районної ради та членів Громадської ради при Самбірській районній державній адміністрації.

Термін: до 31 грудня 2011 року

Комісії з питань належного функціонування української мови як державної на території Самбірського району (І. Бобровському)

3. Проводити аналіз виконання законодавства України та прийнятих програм щодо функціонування української мови як державної на території району.

Термін: щоквартально

І. Бобровському

4. Взяти під особистий контроль виконання доручення.

Іван Білак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 91 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua