Самбірська

районна державна адміністрація

УКРАЇНА

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОРУЧЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

« 22 » серпня 2016 року Самбір № 31

Про підсумки весняного призову громадян району на строкову службу

Заслухавши інформацію заступника голови районної державної адміністрації Лесі Ленартович про підсумки весняного призову громадян району на строкову службу, з метою якісної підготовки до осіннього призову, покращення його якісного та кількісного складу, колегія районної державної адміністрації:

С. Скірину

1. Звернути увагу на якісне і повне обстеження допризовної молоді під час проходження медоглядів, своєчасне їх направлення на дообстеження та лікування у разі виявлення порушень здоров’я.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

2. Забезпечити повноцінне і якісне лікування допризовної молоді, яка направляється на лікування в підпорядковані заклади.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

Керівникам органів місцевого самоврядування району

3. Уточнити дані персонально-первинного обліку військовозобов'язаних та провести звірку з будинковими книгами (даними реєстраційного обліку), іншими документами з питань реєстрації громадян, а також з фактичним перебуванням військовозобов'язаних за місцем проживання шляхом подвірного обходу зі складанням актів і подати списки військовозобов’язаних Самбірському об’єднаному міському військовому комісаріату за визначеною ним формою, з дотриманням правил їх заповнення.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

4. Забезпечити належне виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 18 липня 2016 року № 301 «Про проведення заходів з підготовки до перевірки військового обліку на території Львівської області комісією Генерального штабу Збройних Сил України».

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

5. Налагодити роботу з оповіщення призовників та забезпечити їх прибуття на районну призовну комісію.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

С. Бабичу, Т. Курилу

6. Провести просвітницько-роз’яснювальну роботу (в тому числі через засоби масової інформації) з підвищення рівня патріотичного виховання молоді та населення в цілому.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

В. Страшівському

7. Під час проведення мобілізації звернути увагу на посилення співпраці з міськими, селищною, сільськими радами з питань доставки на районну призовну комісію осіб, які ухиляються від призову у Збройні Сили України.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

 

 

Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 279 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua