Самбірська

районна державна адміністрація

УКРАЇНА

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОРУЧЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

« 03 » серпня 2016 року Самбір № 27

Про підготовку проведення засідання колегії районної державної адміністрації у серпні 2016 року

1. Провести 25 серпня 2016 року засідання колегії Самбірської районної державної адміністрації з порядком денним:

1.1. Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів району  до 2016/17 навчального року.

1.2. Про стан підготовки ДРП № 4, ДРП № 5 філії «Пустомитівська ДЕД» до роботи в зимовий період 2016/17 року.

1.3. Про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року.

1.4. Про хід виконання заходів щодо практичного виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики в Самбірській районній державній адміністрації.

Л. Ленартович, Т. Курилу

2. Підготувати довідку про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів району до 2016/17 навчального року.

3. Довідку, пропозиції до проекту рішення колегії та списки запрошених на засідання колегії з питання «Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів району до 2016/2017 навчального року» подати в відділ організаційного забезпечення та інформаційної діяльності районної державної адміністрації.

Термін: до 18 серпня 2016 року

Р. Біндасу, А. Войтович

4. Підготувати довідку про стан підготовки ДРП № 4, ДРП № 5 філії «Пустомитівська ДЕД» до роботи в зимовий період 2016/17 року.

5. Довідку, пропозиції до проекту рішення колегії та списки запрошених на засідання колегії з питання «Про стан підготовки ДРП № 4, ДРП № 5 філії «Пустомитівська ДЕД» до роботи в зимовий період 2016/17 року» подати в відділ організаційного забезпечення та інформаційної діяльності районної державної адміністрації.

Термін: до 18 серпня 2016 року

Р. Біндасу, А. Войтович

6. Підготувати довідку про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року.

7. Довідку, пропозиції до проекту рішення колегії та списки запрошених на засідання колегії з питання «Про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/17 року» подати в відділ організаційного забезпечення та інформаційної діяльності районної державної адміністрації.

Термін: до 18 серпня 2016 року

Р. Ревть, О. Галюлько

8. Підготувати довідку про хід виконання заходів щодо практичного виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики в Самбірській районній державній адміністрації.

9. Довідку, пропозиції до проекту рішення колегії та списки запрошених на засідання колегії з питання «Про хід виконання заходів щодо практичного виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики в Самбірській районній державній адміністрації» подати в відділ організаційного забезпечення та інформаційної діяльності районної державної адміністрації.

Термін: до 18 серпня 2016 року

О. Несторак

10. Укомплектовані матеріали з питань, що виносяться на засідання колегії подати на розгляд голові та членам колегії районної державної адміністрації.

Термін: до 22 серпня 2016 року

11. Повідомити членів колегії і запрошених осіб про місце та час проведення засідання колегії.

Термін: за три дні до засідання

А. Німеровській

12. Забезпечити розгляд матеріалів колегії на засіданні громадської ради.

13. Пропозиції до проектів рішень колегії, внесені членами громадської ради, подати в відділ організаційного забезпечення та інформаційної діяльності.

Термін: до 23 серпня  2016 року

Р. Біндасу, Л. Ленартович, Р. Ревть

14. Взяти під особистий контроль виконання доручення відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

 

Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 57 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua