Самбірська

районна державна адміністрація

УКРАЇНА

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДОРУЧЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

« 06 » липня 2016 року Самбір № 23

Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2016-2018 роки

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», рішення Колегії Самбірської районної державної адміністрації від 05 липня 2016 року «Про стан виконання Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2016-2018 роки» та з метою поступового розв’язання проблеми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:

Л. Волошин, І. Когуту

1. Забезпечити неухильне та у повному обсязі виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Самбірському районі на 2016-2018 роки.

ТЕРМІН: ВПРОДОВЖ 2016 РОКУ

2. Вжити заходи для цільового та ефективного використання коштів, передбачених районним бюджетом (120 тис. грн.) та бюджетом Новокалинівської об’єднаної територіальної громади на 2016 рік (120 тис. грн.) для реалізації Програми у 2016 році.

ТЕРМІН: ВПРОДОВЖ 2016 РОКУ

Міським, селищному та сільським головам району

3. Взяти під особистий контроль питання захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за місцем походження дитини та місцем знаходження майна.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

4. Забезпечити постановку на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або повернення до нього неможливе, після досягнення ними 16-річного віку, за місцем походження дитини.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

5. Передбачити в місцевому бюджеті на 2017 рік кошти на фінансування витрат, пов’язаних з придбанням житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

ТЕРМІН: ДО 1 СІЧНЯ 2017 РОКУ

6. Забезпечити виділення земельних ділянок під будівництво житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

7. Щоквартально подавати в службу у справах дітей районної державної адміністрації інформацію про наявні житлові об’єкти для придбання дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

ТЕРМІН: 2016-2018 РОКИ

Л. Волошин

8. Дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини» у частині захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

9. Забезпечити постійний контроль за постановкою на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких відсутнє житло або повернення до нього неможливе, після досягнення ними 16-річного віку, за місцем походження дитини.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

10. Вести облік нерухомого майна та житла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та контроль за його збереженням опікунами над майном.

ТЕРМІН: ПОСТІЙНО

Л. Ленартович

11. Взяти на контроль виконання доручення.

 

Микола Фрей

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 221 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua