Самбірська

районна державна адміністрація

DSCN28521

 

11 липня у  Львівській облдержадміністрації відбулась презентація результатів дослідження “Інвестиції – шлях до ефективного економічного розвитку територій: кращі практики, бар’єри та перешкоди і шляхи їх подолання (на прикладі Дніпропетровської та Львівської областей)” за участі першого заступника голови ЛОДА Богдана Матолича, директора департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості ЛОДА Дениса Шмигаля, заступника голови Держінвестпроекту України Іллі Шевляка, керівництва та фахівців проекту МЕРМ й Інституту економічних досліджень.

 Як повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич, цей захід звертає увагу на багато проблем, які існують в інвестиційні системі, а також дає змогу обмінить досвідом.

Також він наголосив, що інвестиційна складова є пріоритетною в діяльності Львівської облдержадміністрації, оскільки за рахунок бюджету вирішити всі проблеми регіону неможливо.

«Ми досить активно включились в пошук інших джерел фінансування. Постійно вивчаємо інвестиційний клімат, проводимо аналіз інвестиційної діяльності, вивчаємо динаміку, тенденції, джерела фінансування», – сказав Б.Матолич.

 За його словами, проект «Місцевий економічний розвиток міст України» став одним із стимулів розвитку інвестиційної діяльності на території області загалом.

«В рамках цього проекту надана нам технічна допомога в розробці стратегії розвитку міст, місцевого самоврядування на території області, запровадженні відповідні партнерські зв’язки з іншими державами, підприємствами, обмін досвідом. Наше завдання – отримати привабливість області в цьому напрямку», – підкреслив перший заступник голови ОДА.

 Варто також відзначити, що метою заходу стало представлення результатів роботи агентства із дослідження інвестиційної привабливості області. Як повідомили керівники проекту, це деталізоване дослідження всіх факторів, які сприяють покращенню інвестиційного клімату, залученню інвестицій, а інструментарієм є кращі практики, що існують на сьогоднішній день.

 Також під час презентації повідомлялось, що продовженням цього Проекту буде створення електронної інвестиційної карти, за допомогою якої будь-який інвестор в режимі он-лайн зможе ознайомитись із інвестиційними можливостями не тільки області, а й районів та міст обласного підпорядкування. Окрім того, вже розпочато розробку інвестиційного паспорту, який стане основою для доступу в мережу.

Загалом Богдан Матолич констатував, що  тенденція залучення інвестиційних коштів в Львівську область є позитивною, однак існує ряд проблем. Проект пропонує кілька напрямків роботи та дає практичні рекомендації щодо покращення ситуації в інвестиційній діяльності Львівщини.

 Довідка:

 Проект «Місцевий економічний розвиток міст України» ( МЕРМ) спрямований на створення сприятливого клімату для економічного розвитку в Україні та зміцнення демократії і має на меті покращити умови та можливості економічного зростання завдяки ефективному врядуванню, яке відповідає інтересам громадян та бізнес-спільноти за активної підтримки з боку центральних органів влади.

 Проект МЕРМ реалізується з січня 2010 року до грудня 2014 року Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Канадського агентства міжнародного розвитку (КАМР) і надає підтримку у вдосконаленні планування і постачання послуг, що сприяють і підтримують економічне зростання та розвиток в тринадцяти українських містах Львівської та Дніпропетровської областей. 

 Основними складовими Проекту є три блоки: робота з містами (у Львівській області з 6 містами), робота з центральними органами влади (міжвідомчий діалог), підтримка діяльності Асоціації міст України (практична, аналітична, технічна підтримка в реалізації їхніх статутних цілей та завдань).

 Більш детальна інформація про Проект «Місцевий економічний розвиток міст України» на сайті www.mled.org.ua 

 

 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 408 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua