Самбірська

районна державна адміністрація

Відповідно до Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки загальноосвітні школи району взяли участь в обласному конкурсі освітніх проектів. За результатами оцінювання 14 проектів виграли конкурс за двома напрямками «Розвиток мережі дошкільних начальних закладів», «Енергозбереження в освітній сфері».

Передбачається замінити на енергоощадні 196 вікон у 7 школах району, перекрити дах у Блажівській СЗШ, встановити енергоощадний котел у Баранівецькій школі. На розвиток мережі дитячих навчальних закладів спрямовано 5 проектів. Загальна сума проектів 1,5 млн. грн.

Станом на 1 листопада встановлено 102 вікна у Погірцівській, Хлопчицькій, Чайковицькій школах, розпочаті роботи в Блажівській СЗШ. 

На реалізацію проектів спрямовуються кошти обласного, районного, сільських бюджетів, кошти громади та спонсорські кошти.

Відповідно до Програма ЄС/ПРООН проведено реконструкцію системи опалення з встановленням конденсаційних котлів в Луківському НВК.

В рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», що фінансується Швейцарською Конфедерацію, облаштовано харчоблок у приміщенні дошкільного навчального закладу в с. Ралівка 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 246 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua